DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

166 Yaşındalar

24 Mayıs 2013 Ekleme Saati: 13:53
1.658 kez görüntülendi

166 Yaşındalar

tapu 166Tapu Kadastro Genel Müdürlülüğünün 166.kuruluş yıldönümünde Karapınar’da pasta kesildi.

Kuruluş etkinlikleri çerçevesinde 100.Yıl Kurtay tesislerindeki Programa Tapu kadastro bölge Müdürü Tugay Kaya, İlçe Kaymakamı Ramazan Yıldırım, Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu, Karapınar Tapu kadastro Müdürü Mustafa Yağan ile diğer davetliler katıldı.

Bölge Müdürü Tugay Kaya, kuruluşlarının he geçen gün daha iyi çalışmalar yürüttüğünü kaydederek, çoğu yerleşim yerlerimizde işler günlük bitiriyor. Bugün git yarın gel devri kapanmıştır. Teknolojiye ayak uyduran kurumumuz daha iyiye gidebilmek adına çalışmasına devam edecektir. Tüm emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

Daha sonra protokol üyeleri tarafında pasta kesildi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. gariban dedi ki:

    gene muhtarlar yok dernek ne iş yapar

  2. muhtar dedi ki:

    eskiden muhtarların karapınarda bir yeri makamı vardı şimdi ne belediye başkanlığı ne daire amirleri nede diğer protokol olması gereken yerlere muhtarlar davet edilmiyor ama bir kurumun işi düştümü veya evrak ulaştırılacak mecburi evraklar hariç herkes muhtarım diye geliyor. ama kabahat bizim derneğin eskiden muhtarlar derneği çok aktifti ve ağırlığını hissettirirdi ve mutlaka muhtarların adı geçerdinapalım inşallah yeni dönemde güçlü bir dernek oluşur temennimiz

Yukarı Çık