DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

19 yıllık Sevda Nikahla Perçimlendi

28 Mayıs 2013 Ekleme Saati: 11:35
4.474 kez görüntülendi
Gümrah yardımcı

19 senelik nişan 19 Mayıs da evlilik ile sonuçlandı. Konya Karapınar İlçesinde 19 sene önce severek aileler arasında söz kesen Fadimana Dilek ve Gümrah Yardımcı, aşklarını sevgilerini dağlara yazdılar. Karapınar’da herkes tarafından tanınıp bilinen efsanevi sevginin Nikah ve düğün ile neticelenmesine Çiftin arkadaşları, düğüne eş ve çocukları ile eşlik ederek evlenen çifti kutladılar.

Karşılıklı sevgi ve saygı ile yıllara meydan okuyan çift, “nihayet evlenebildik” diyerek espri yaptılar. 19 yılın nasıl geçtiği sorusuna Fadimana Dilek (Yardımcı), “İşin doğrusu 19 yılın nasıl geçtiğini anlayamadık. Sevgimiz de birlikteliğimiz de sevgi saygı kavramları dahilinde devam etti” derken damat Gümrah yardımcı, “Gel birde bana sor” dedi. Bu güne kadar 4 kere evlenmek için adım atan ama her seferinde değişik mazeretler ile geriye atılan düğün, aşklarının 19. Senesinde evlilik ile perçinleşti.

Nikahta Nikah memurunun “kabul ediyor musun?” sorusuna geç cevap veren geline yakınları, “Kızım adam kalkar giderde bir 10 sene daha beklersiniz bak” diye espri yaptılar.

Davetlilerin önünde eşine dönerek şarkı söyleyen Gümrah, eşini de misafirleri de ağlattı. Gümrah’ın sesinin yanıklığı ayakta alkışlandı.

Sevginin, duygusallığın ve eğlencenin hakim olduğu düğün merasimi, çiftin yakınlarının bu güzel birlikteliğe katılımı ile son buldu.

 

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. oktay kalkan dedi ki:

    kardeşim gümrah yardımcı bu mutlu sonu sonunada kadar denk hak eden yegane karapınarlı prensdir.bir ömür boyu mutluluklar dilerim…

Yukarı Çık