Ali Tepesinde bir kişi Boğazından kesilmiş olarak bulundu.

30 Mayıs 2013 Ekleme Saati: 14:33
3.459 kez görüntülendi

Ali Tepesinde bir kişi Boğazından kesilmiş olarak bulundu.

ali tepe copy

Karapınar’ın merkezinde bulunan Ali Tepesinde bir kişinin boğazından kesilerek atıldığı ihbarı asılsız çıktı. İhbarı değerlendiren Emniyet Güçleri Ali tepesinde yaptıkları genel denetimde söz konusu ihbarın asılsız olduğunu gördüler.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Dilbaz diyor ki:

  Hocam gazetecilik yapıyoruz diyorsunuz, yazın hayatının altın kuralı, “Başlık içeriğin özüdür.” kuralını es geçiyorsunuz. İki kişi daha fazla girsin sayfamıza diye yapmayın böyle şark kurnazlıklarını.

 2. okuyucu okuyucu diyor ki:

  ne alaka kardeşim. Sanırım siz Karapınar dışındasınız. Zira bir anda Karapınar’da halkın ağzında gezen ve siteye bakıp haberi göremeyenlerin telefon aramalarını biz yaşıyoruz. halkı bilgilendirmek bizim görevimiz. ayrıca siteye giren çıkan olsun diye değil, bu hizmeti sevdiğimiz ve dışardaki hemşerilerimiz memleketimizden haberdar olsun diyerek yapıyoruz. bu yorumu yazarken amacınız ne idi bilmiyorum ama bizim yüreğimiz bu haberi yaparken tamamen masumane düşünerek yaptı. saygılar.

 3. ahmet diyor ki:

  Demek ki her habere balıklamaya atlamamama lazım.

 4. ali diyor ki:

  selam mehmethoca senden allahrazı olunsun seni sayende memleketimizden haberdar oluyoruz herkesin sözüne bakma hocam seni büyük hizmet yapıyorsun bunu bilene saygılarımla hocam iyi çalışmalar

 5. okuyucu okuyucu diyor ki:

  iyi niyetli yada kötü niyetli elbet eleştiriler alacağız. ama benim kalbimi Allah biliyor. halisane duygular ile görevimizi yapmaya çalışıyorum. bu haber sitesinin sadece yöneticisiyim. site sizlerindir. halkımızındır. herkese saygılar

 6. misaifir diyor ki:

  haberin başlığı yanlış. olmayan bir şeyi bulundu diye yazmışsınız !!!!

 7. halis diyor ki:

  sizin bu yaptığınızı mynet yapıyor 2 kişi fazla girsin diye yapmadıkları kalmadı sizde o yolda ilerleyin bakalım

 8. misafir diyor ki:

  ali tepesindeki kesik baş ihbarı deseniz bunların hiç biri yazılmazdı… bulundu ne üstadım ?

Yorum Yaz

Yukarı Çık