DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Bizim Sofra Hizmette

7 Mayıs 2013 Ekleme Saati: 18:11
4.009 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

bizim sofra (14)Karapınar yeni bir lüks lokantaya daha kavuştu.

Uzunca bir zamandır ilçede hizmet veren lüks bir lokantada çalışan Osman ve Şevki usta, kendi işyerlerini açtılar. Ereğli yolu Karyem karşısında Organize sanayi kavşağında açılan lokanta, hem misafir ağırlamak hem de kafa dinleyip stres atmak için ideal bir ortam olarak hizmete başladı. Yıllardır turistik yerlerde aşçılık ve garsonluk yapan Osman Çilli ve Şevki Özden, Karapınar halkı tarafından sevilen ve saygı duyulan kişilikleri ve ustalıkları ile Karapınar’a en iyi hizmeti vermek için yola çıktıklarını söylediler.

Yıllardır atıl olarak duran ve Belediye bünyesinde bulunan bina ve çevresinde yaptıkları bakım ve onarım ile turistik bir ortam oluşturan Osman ve Şevki, Karapınar’a hoş bir ortam kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söylediler.

Aylardır çalışıp hazırladıkları tesisin yapımında hizmet bakımından Karapınar belediyesinin çok katkısının olduğunu söyleyen işyeri sahipleri, Belediye Başkanına ve yardımcısına teşekkür ettiklerini söylediler.

Özellikle çevreyolu üzerinde yurdun dört bir yanından geçen insanların gözüne hitap eden bu tesis, Karapınar’ın birçok organizasyonunda hizmet vermeye aday olarak konuşuluyor.

Cumartesi günü muhteşem bir törenle açılan tesisin açılışına, AK Parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Yaka,  Karapınar Müftüsü Hüseyin Gün, Sivil Toplum Örgüt Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Müftü Hüseyin Gün’ün duasının ardından kurdeleyi Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Yaka Yaptı.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. mustafa sönmez dedi ki:

  yeni kurulan siteniz hayırlı olsun ama eski siteniz daha iyiydi.

 2. mehmet dedi ki:

  İlçemize Hayırlı Uğrlu Olmasını Dilerim. İşyeri sahiplerinede bol ve hayırlı kazançlar dilerim.

 3. Mehmet Yüzbaşıoğlu dedi ki:

  İŞYERİNİN İLÇEMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLER, SAHİPLERİNEDE HAYIRLI BOL KAZANÇLAR TEMENNİ EDERİM

 4. recepkaya dedi ki:

  hayırlı olsun bol kanaçlar

Yukarı Çık