DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Hastanede Uzman kayıplarımız

28 Mayıs 2013 Ekleme Saati: 20:22
3.692 kez görüntülendi

Hastanede Uzman kayıplarımız

 

hastane de veda

Karapınar Devlet Hastanesi Uzman Doktorlarının sayısı her geçen gün azalmaya devam ediyor. 10 Kasım 2011 de Karapınar Devlet hastanesinde göreve başlayan Kadın ve Doğum Hastalıkları Uzman Doktoru Meriç Çağrı Ağır, Ereğli Devlet Hastanesine Başhekim olarak atandı.

Ayrıca, Nisan 2011 de Karapınar Devlet Hastanesinde göreve başlayan Göğüs hastalıkları doktoru Uzman Dr. Celalettin Korkmaz ise Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Göğüs hastalıkları bölümüne Yardımcı Doç. Dr olarak atandı.

Karapınar Devlet Hastanesi Mali İşlerden sorumlu Müdür Murat Özdemir ise Ereğli Devlet Hastanesi Müdür yardımcısı olarak atandı. Murat Özdemir’in görevine ise Selman Ördek getirildi.

Görevden ayrılan doktorlar için, hastane bahçesin kamelyasında veda programı yapıldı. Başhekim Eser Şenyurt ve yardımcı Başhekim Şaziye Ebru Ekmekci, Hastane Personel Müdürü Harun Dikmener, Hastane mali İşler Müdürü Selman Ördek ve diğer doktorlar katıldı.

Görevden ayrılan doktorlara plaket verildi. Ayrıca 38 yıl Karapınar Devlet hastanesinde görev yapan Ahmet Yabanoğlu’na emekliliğinden dolayı plaket verildi.Yabanoğlu, Karapınar Devlet Hastanesinin ilk yıllarını anlatırken, iyileşme yolunda hastanenin çok ilerlediğini kaydetti.

Karapınar Devlet Hastanesinde şu anda, Göz Hastalıkları, KBB, Ortopedi, Üroloji, Genel Cerrah, Anestezi, Diş bölümlerinde uzman doktorlar görev yapmaktadır. Ayrıca geçiçci görevle Kadın Doğum Uzmanı, Çocuk hastalıkları Uzmanı, Dahiliye, Radyoloji ve Diyetisyen görev yapmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. hasan incesoran dedi ki:

    biyokimya uzmanı doktoru duruyormu yoksa oda mı gitti.ne demişler sende bu ense bendede bu el varken boynunun kütügüne daha çok şaplak yersin.bizde aynen öyle. bu siyasetçilerimiz ve idarecilerimiz oldugu müddetçe .

Yukarı Çık