DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Serap Öğretmenin pırlantaları

25 Mayıs 2013 Ekleme Saati: 12:49
4.049 kez görüntülendi

Serap Öğretmenin pırlantaları

serap mutu

Karapınar TOKİ Yavuz Selim İlk ve Orta Öğretim Okulu 2/A sınıfı, Batı Akademi yayınları Türkiye genelinde yapmış olduğu deneme sınavlarında Türkiye Genelinde sınıf ortalaması ile birinci oldu. 2/A sınıfından katılan 29 öğrencinin 6 sı birinci oldu. Sınıf Öğretmeni Serap Mutu, öğrencileri ile gurur duyduğunu söylerken, her yıl Serap Öğretmenin sınıfının dereceye girdiği öğrenildi.

 

Türkiye genelinde 181 okulun katıldığı 14 Mayıs 2013 tarihinde yapılan Türkiye birincisi olan deneme sınavında Karapınar TOKİ Yavuz Selim İlk ve Orta Öğretim Okulu 2/A sınıfı öğrencileri, 2013/2014 eğitim ve Öğretim Yılında da birinciliği bırakmayacaklarını söylediler.

 

Öğretmenliğin Anne yarısı olduğunu söyleyen Serap Mutu, “Ben öğrencilerimi anneleri gibi seviyorum. Onlarda beni eminim anneleri gibi seviyorlar. Bu sevgi ve saygı, başarıyı kaçınılmaz ediyor” dedi.

 

Gazete için poz veren öğrencilerin gözerindeki sevinç, cümlelere, yansıtılamadı. Öğretmenlerini çok sevdiklerini söyleyen öğrenciler, “Öğretmenimizin sınıfının Türkiye genelinde gurur tablosu olması bizleri daha da çok memnun etti” dediler.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Bir veli dedi ki:

    Serap hanım benimde çocuğumu okuttu. Gerçekten çok azimli, başarılı ve iyi bir insan. Kocası da aynı olgun ve başarılı biri. Serap hanımın elinden geçen öğrenciler, hep başarılı oluyor. demekki sevgi saygı kavramını iyi kullanıyor. tebrik ederim hocam. saygılar.

Yukarı Çık