DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

AK Parti İstişarede

25 Haziran 2013 Ekleme Saati: 18:55
901 kez görüntülendi


Ak Parti istişare Toplantısı 100 Yıl Kurtay tesislerinde Ak Parti İlçe Teşkilatı tarafından verilen Kahvaltı eşliğinde yapıldı.

ak parti istişare toplantısı (4)AK Parti Konya Millet Vekili Prof. Dr. Cem Zorlu, Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu, Belde Belediye Başkanları, AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Yaka, Sivil Toplum Örgüt Başkanları ve Muhtarların katılımı ile gerçekleşen toplantıda, Cem Zorlu, Basın Mensuplarının yapılan hizmeti takdir etmediklerini ve hep eleştiri gözü ile haber yatıklarını söylerken bu tutumlarının ilçeye zarar vereceğini ima etti.

Gazeteci Hikmet Peker ise, Zorlu’yu Zorlu eleştirerek, “Basın Mensubunun eleştirmek görevidir. Yapmanız gereken hizmetler dışında Karapınar’a ne yaptınız ki kadr-i Şinaslık beklersiniz. Karapınar insanı zaten kadr-i Şinastır” dedi.

Topantı da MEDAŞ dan vatandaşın şikayetlerine çözüm noktasında çareler aranırken, Cem Zorlu, “Asıl ana muhalefet MEDAŞ-tır” dedi. Hükümetin sözünü dinlemeyen kurum kuruluşlar hakkında ciddi değişikliklere gidilmesi gerektiğini söyleyen Zorlu, “Görevini yapmayan kurum kuruluş ve bürokrasiden hesap sorulacağını kaydetti.

Toplantıdan sonra bahçede çay faslı eşliğinde sorunları teke tel dinleyten Zorlu, çiftçinin de sorunlarını dinlemek üzere Ticaret Borsası Başkanı Nazım Sezer’i Hububat alım merkezinde ziyaret etti.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık