DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Arzu Müdirenin Mutlu günü

27 Haziran 2013 Ekleme Saati: 21:21
3.724 kez görüntülendi

Arzu Müdirenin Mutlu günü

arzu hocanın kızı2007/2011 yılları arasında Karapınar Anaokulu Müdireliği yapan Arzu Özcan’ın 17 yaşındaki kızı Melike Nur Özcan, ilk kitabı olan Zamanın Koruyucuları-Macera Başlıyor- isimli kitabı kitapçı raflarında yerini aldı. İlköğretimden beri yazarlığa meraklı olan Melike Nur Özcan, yaşının küçük olmasına rağmen büyük bir başarıya imza atmış ve eserini halka sunmayı başarabilmişti. Bu başarıda eğitimci olan annesinin, esprileri ile güç veren babasının, akrabalarının ve arkadaşlarının çok büyük desteği olduğunu söyleyen Melike Nur, “Yakın çevremdeki sevenlerim destek vermesi idi bu kitabı çıkaramayabilirdim. Bana her zaman destek oldular ve umutsuzluğa düştüğüm anlarda bana moral verdiler” dedi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Arzu Özcan dedi ki:

  Değerli Mehmet abim;
  Kızımın başarısını ve mutluluğumu bu şekilde paylaşman beni çok mutlu etti, onur duydum. Kızım adıma da kendi adıma da çok teşekkür ederim.
  Sevgi ve selamlarımla…
  Arzu Özcan

 2. okuyucu okuyucu dedi ki:

  Herhalde ki paylaşacağız sevgili Hocam. Sizin Karapınar’da az emeğiniz mi var. Hanım kızımıza başarılarının artarak devam etmesini diliyorum. Bizde gurur duyduk. Enişteye de selam.

 3. Arzu Özcan dedi ki:

  Tekrar teşekkürler Mehmet abi…Sağ ol var ol …

Yukarı Çık