DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Bizim Sofradan Anlamlı Davet

6 Haziran 2013 Ekleme Saati: 23:44
1.884 kez görüntülendi

Bizim Sofradan Anlamlı Davet

Bizim Sofradan anlamlı ikram.

Karapınar’da yeni hizmete giren Bizim Sofra tesisi, Özgüler Rehabilitasyon Öğretmenlerine, öğrencilerine ve ailelerine yemek verdi.  İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahri Kini’nin de katıldığı yemek programına, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Nizamettin Tezcan ve Sami Sağdıç, Karapınar Engelliler Derneği Başkanı Murat Aldanmaz, Özel Özgüler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Enbiya Güler ve öğrenciler ile aileleri katıldılar.

bizim sofradan anlamlı ikram 1250

Engelli öğrencileri ve ailelerini onura etmek adına verilen bu ikramın çok anlamlı olduğunu söyleyen Karapınar Engelliler Derneği Başkanı Murat Aldanmaz, “Hepimizin her an bir engelli adayı olduğumuzu ve engelliliğin bir eksiklik olmadığının bilincinde yaşamalıyız. Yeni açılan bu işyerinin işletmecilerinin engelli kardeşlerimizi ve ailelerine verdikleri bu kaynaşma yemeğini çok anlamlı buluyorum. Kardeşlerimize bu anlamlı davetten dolayı teşekkür ederken, işlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu tür organizasyonların daha sık ve daha kalabalık yapılması gerekir. Engelli kardeşlerimizin de bizden biri olduğu unutulmamalı ve onlar ile sohbet ortamları oluşturulmalıdır. Engelli kardeşlerimizi yalnızlığa terke etmek en büyük engelliliktir” dedi.

İşyeri İşletmecisi Osman çilli ve Şevki özden, “Karapınar’da eksikliğini hissettiğimiz bu güzel tesisi zor şartlarda açtık. Ama Allah bize yardım etti ve kısa sürede zoru başarıp ilçemize güzel tesis kazandırdık. Halkımızın teveccühü ile kısa sürede en güzel hizmeti sunmaya başladık, bu vesile ile hem Allah’a şükretmek adına, hem de engelli kardeşlerimizin de bu tesisi tanıması adına bu daveti verdik. Çok da mutlu olduklarını gördük. Onların gözündeki mutluluk bize yetti” dediler.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık