DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

CHP de Birlik Çağrısı

3 Haziran 2013 Ekleme Saati: 11:48
1.386 kez görüntülendi

CHP de Birlik Çağrısı


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Karapınar İlçe Örgütü tarafından yerel seçimlerin startı verildi.
Karapınar100.yıl Kurtay tesislerinde yapılan Proğrama CHP Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, Gaziantep Milletvekili Mehmet Şeker, Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Konya İl Başkanı Mevlüt Karpuz, Karapınar İlçe Başkanı Mustafa Yazgan ile partililer katıldı.
CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Şeker, ülkenin AK Partili tarafından kötü yönetildiğini söyledi.
Milletvekili Şeker, Kürt sorunu, dış politikalar, tarım, ekonomi alanlarında ciddi sorunların olduğunu söyleyerek, AK parti ben bildiğim doğru mantığı ile hareket ediyor. kimseyi dinlemiyor başbakan. Ülkede her şeyi ben bilirim havası ile hareket etmek “faşizm” dir. Neden halka danışılmıyor” dedi.

chp tekirdağ candan yüceer000Suriye konusunda hükümetin ABD ve batı ülkelerinin taşeronluğunu yaptığını iddia eden Şeker,” ölenlerin hepsi Müslüman, neden bir başka ülkenin içişlerine müdahalede bulunuyoruz. Neden iki ülke insanını birbirine düşman ediyoruz? Suriye konusunda duvara tosladılar ve uçsuz bucaksız bir macera kapıldılar. Diye konuştu.
CHO olarak halka güven vermeleri gerektiğini söyleyen milletvekili şeker, oy namusumuzdur. Namusumuzu kirletmemeliyiz. İnsanların CHP ile mutlu olabileceğini her yerde anlatmak zorundayız. Teşkilatlarımız bu konuda birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmelidir.” diye sözlerini tamamladı.
Karapınar Eski Belediye başkanlarından, CHP’nn duayen ismi Teyfik Çorakçı da kısa bir konuşmak yaptı. Teşkilata birlik çağrısında bulunan Çorakçı, “Bölük pörçük haldeyiz. Küskünlüğü kırgınlığı unutmalıyız” diye kalabalığa seslendi. Çorakçı’nın konuşması büyük alkış aldı.
Milletvekilleri Özkan ve Yüceer ‘de birere konuşma yaptılar. Konuşmalarında teşkilata birlik ve beraberlik çağrısında bulundular.
Daha sonra Mart 2014 yılında yapılacak yerel seçimlerde Karapınar Belediye başkan aday adaylığını açıklayan Ecz. Ahmet Sezer Tanıtıldı.

ahmet sezer chpKürsüde konuşmak için zor izin aldığını vurgulayan Sezer, “Ben Milletvekillerimiz gibi dokunulmazlığı olan birisi olmadığım için, onlar gibi korkusuz eleştiriler yapamayacağım. Ancak ilçeme ülkeme hizmet etmeye adayım. Eğer Nasip olursa yıllardır hizmet ettiğim CHP den aday olmayı düşünüyorum. Nasip değil ise de bir şekilde aday olmaya kararlıyım. Biz hizmet parolası ile çıktığımız yoldan dönmeyiz” dedi.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık