DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Nazım Sezer, Hisarcıkoğlu’na tam destek verdiklerini söyledi

12 Haziran 2013 Ekleme Saati: 17:26
1.948 kez görüntülendi

Karapınar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nazım SEZER Ağustos ayında yapılacak olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği seçiminde Başkan Rifat HİSARCIKLIOĞLU ‘na destek vereceklerini açıkladı.

 ressammehmet

 

Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Nazım SEZER, Başkan Yardımcısı Ahmet ULUSOY, Yönetim Kurulu Üyeleri Mübah DÜZGÜNER, Kerim KARA, Meclis Başkan Yardımcısı, Selami ERSOY, Meclis Üyeleri Halil SAYAR, Veysel BARUTÇU ile birlikte yaptığı basın toplantısında  “Dün olduğu gibi bugün de Başkanımız Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na desteğimiz ve camiamıza katacağı değerlere olan inancımız tamdır” dedi.

Türkiye’nin bölgesinde ve dünyada giderek güçlenen önemli ve değerli bir aktör haline geldiğini söyleyen Başkan SEZER, bu yükselişte, sayıları 1.5 milyona ulaşan Türk müteşebbisin ulusal ve uluslararası platformda çatı kuruluşu olan TOBB’un ve Başkan Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun katkısının büyük olduğunu kaydetti.

basın açıklaması ticaret borsası 1250

Başkan Nazım SEZER her alanda, özellikle de ekonomide istikrarın çok önemli olduğunu vurgulayarak, iş dünyasının en önemli örgütü olan TOBB’de bu nedenle M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun göreve devam etmesini istediklerini açıkladı.

Ülkemizin kalkınma hamlesi içinde olduğu bu dönemde; başarıların devam etmesi ve pekişmesi için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin ve ülkemizin; Sayın HİSARCIKLIOĞLU ‘na önümüzdeki dönemde de ihtiyacı olduğunu düşünmekteyiz.

“Sayın HİSARCIKLIOĞLU döneminde iş dünyasının hem kapıları, hem de ufku açılmıştır. Oda ve Borsalar, hem kendilerini geliştirmiş, hem de üyelerine her alanda en kaliteli hizmeti sunar hale gelmişlerdir. Başkan Rifat HİSARCIKLIOĞLU ile yakalanan, sadece ülke çapında değil, uluslararası arenadaki  bu temsil ve yükseliş ivmesinin bir dönem daha devam etmesi gerektiği kanaatindeyiz.

Bu düşüncelerimizi kamuoyu ile paylaşırken, Ağustos ayında yapılacak olan TOBB genel kurulunda yeniden TOBB Başkanı seçilmesi için HİSARCIKLIOĞLU’na destek veriyoruz” dedi.,

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık