DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Savcı Veda Etti

15 Haziran 2013 Ekleme Saati: 18:42
3.768 kez görüntülendi


gaye ürer veda konuşması ile ressammehmet

 

savcı gaye ürer e veda 1200Karapınar Cumhuriyet Savcısı Gaye Ürer’in Bitlis Adilcevaz’a atanmasının ardından Karapınar Adliye Hakim Savcıları, daire amirleri ve çalışanlarının tertiplediği veda programı, Karapınar Bizim Sofra Tesislerinde gerçekleşti.

Programa Savcı Gökhan Özümazlum, Savcı Ali Osman Tosun, Hakim Ebru Öner Tosun, Hakim Hasan Alıcı, İcra Müdürü Kaan Kemal Bayraktar Yazı İşleri Adem Akbaba, Hukuk Mahkemeleri Yazı İşleri Müdürü Esin Çağırıcı ve adliye personeli katıldı.

Veda konuşması yaparken duygulanan Gaye Ürer zor anlar yaşadı. Karapınar’a ilk gelişinden bu güne adliye personelinin kendisine çok iyi davrandığını ve Karapınar’da severek görev yaptığını söyleyen Ürer, “Mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bazı mesai arkadaşlarım daima yardımcım olurken bazı mesai arkadaşlarım da üç silahşor misali dosyalar ile mücadelemde hep yanımda yer aldılar. Bilerek kimsenin kalbini kırmadığıma inanıyorum. Farkında olmadan incittiğim arkadaşımız yada halkımız olmuş ise de lütfen haklarını helal etsinler. Aynanın karşısında konuşurken çok konuya değinmiştim ama siz sevgili dostlarımın karşısında veda konuşması yaparken sözler boğazımda düğümlendi. Fazla konuşamayacağım. Hakkınızı helal edin” diyerek yerine oturdu.

Savcı Gaye Ürer’e Hakim Hasan Alıcı tarafından plaket verildi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık