DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Trafikten Teşekkür Belgesi

28 Haziran 2013 Ekleme Saati: 15:56
1.012 kez görüntülendi

Trafikten Teşekkür Belgesi

Karapınar Bölge Trafik İstasyon müdürlüğüne araç alımına katkıda bulunan sivil tolum kuruluşları ile vatandaşlara teşekkür plaketi verildi.

İtrafik

lçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde yapılan törene ile Kaymakamı Ramazan Yıldırım, Konya Bölge Trafik denetleme Şube Müdürü Muzaffer Bıyık, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdür yardımcısı Musa Yılmaz, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu, İlçe Emniyet Müdürü İzzet Meydan katıldılar.

İlçe kaymakamı Ramazan Yıldırım Karapınar insanın yardımın her türlüsüne koştuğunu belirterek,” Devlet Milet işbirliğinin en güzel örneklerini burada yaşıyoruz” dedi.

Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürü Muzaffer Bıyık,” Karapınar insanının katkıları ile alınan araçların yine kendilerinin yararlanacağını belirterek” Devletimizin yanında olan Karapınar insanı güzel örnekler veriyor. Yani her şeyi devletten beklenmemesi gerektiğini göstermişlerdir. İlçede karşılıklı güven ve sevginin bu tür yardımlaşmayı ortaya çıkardığını düşünüyoruz. Destek olan sivil toplum kuruluş başkanları ile vatandaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra protokol tarafından teşekkür plaketleri verildi.

trafikten plaketler (2)

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık