DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Bekaroğlu Esnafsporda

24 Temmuz 2013 Ekleme Saati: 02:13
2.865 kez görüntülendi

Bekaroğlu Esnafsporda

esnafspor muhammet bekaroğlu

Karapınar Esnafspor kulübü Başkanı Ali Küpeli, 2013/2014 futbol sezonunda Esnafspor antrenörü olarak Muhammet Bekaroğlu ile anlaşma imzaladıklarını resmen açıkladı. Esnafspor lokalinde yönetim kurulunu toplayarak ilk istişare toplantısını yapan Esnafspor kulübü Başkanı Ali Küpeli, “Önümüzdeki sezonda, lige istikrarlı bir şekilde başlayarak grubumuzda lider olarak sezonu kapatacağız. Karapınar Belediyesporu Bal-a taşıyan Muhammet Bekaroğlu başarılı bir antrenördür ve Esnafspor bu başarıdan payını alacaktır. Biz yönetim olarak antrenörümüzün her zaman yanında olacağız ve kendisine başarıya giden yolda tam destek vereceğiz. Biz bu başarılı antrenörün kıymetini bilerek spora ve centilmenliğe imza atacağız” dedi.

Yeni kulübü ile tanışıp kaynaşan Muhammet Bekaroğlu ise, “Biz spora gönül vermiş insanlarız. Bize güvenenleri asla yolda bırakmayız ve canla başla mücadele edeceğiz. Hedefimizi belirledik; liderlik, parolamızı belirledik; istikrar. Bu hedef ve parola ile sezonu lider olarak kapatmaya kararlıyız. Esnafspor yönetim kuruluna bana verdikleri destek ve güvenden dolayı teşekkür ediyorum. Allah hepimizi mahcup etmesin” dedi.

Esnafspor kulübü Başkanı Ali Küpeli

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. hüseyin dedi ki:

    hocam hayırlı olsun.allah utandırmasın yolun açık olsun..iyibir seçim yapmışınız..

  2. mesud dedi ki:

    Esnafspor kulüp yöneticilerini camiasını ve Muhammet Hocayı tebrik ediyorum.Her iki tarafada hayırlı olsun.Sayın başkanada Muhammet hoca gibi bir değere sahip çıktığı için tebrik ediyor,başarılar diliyorum.

Yukarı Çık