DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Üniversitede Görev Değişimi

16 Temmuz 2013 Ekleme Saati: 18:49
2.679 kez görüntülendi

 

Selçuk Üniversitesi Karapınar Aydoğanlar Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof Dr Alp Önder Yıldız görevini Prof Dr Hakan Yalçın’a devretti.

9 yıldır başarılı bir şekilde Karapınar’a hizmet veren Prof Dr Yıldız, devri teslim töreninde yaptığı konuşma da, Karapınar da uzun yıllar görevde yaptım. Burada iyi hizmetler yaptığımızı düşünüyorum. Ben ve çalışma arkadaşlarım okulumuzu çok iyi yererle getirdiğimizin farkındayız

Sorunsuz bir okul bırakmanın mutluluğunu yaşıyorum. Görevimin layık’ı ile yaptığım inancı ile yeni müdürümüz Prof Dr Hakan Yalçın’a görevinde başarılar diliyorum dedi.
Okul Müdürü Prof Dr Hakan Yalçın,Prof Dr Yıldız’a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi,Okul Sekreteri Durmuş Yarımoğlu da Karapınar tülüsü hediye etti.

3 Yılı öğretim görevlisi 9 yılında Okul Müdürü olarak görev yapan değerli insan Prof Dr Alp Önder Yıldız’a ilçemize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz.

Prof. Dr. Alp Önder Yıldız, yıllardır çözüm bekleyen sorunları ve hizmetleri basın aracılığı ile paylaşan basın mensuplarına teşekkür belgesi vererek okuldan ayrıldı.

alp önder yıldız veda etti

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık