DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Emniyette İftar Sefası

6 Ağustos 2013 Ekleme Saati: 12:51
1.687 kez görüntülendi

Emniyette İftar Sefası

emniyetten iftar yemeği 1000

Karapınar Emniyet Müdürlüğü personeline coşkulu iftar yemeği verildi.

Karakol Amiri ve Toplum Destekli Polistik Büro Amiri Komiser Alper Haykır ve eşi Emine Haykır tarafından organize edilen Davet Emniyet Müdürlüğü amir ve memurları aileleri ile katıldılar.

Karakol önünde verilen yemeğe katılım tam kadro olurken, çevre sakinleri ilk defa böyle bir organizasyon gördüklerini söyledi. Programa Ereğli Emniyet Müdür Yardımcısı Erdem Torlak misafir olarak katıldı.

İlçe Emniyet Müdürü İzzet Meydan ve ailesinin de katıldığı İftar programının Karakolun önünde yapılması ise personel tarafından daha manidar olarak yorumlandı. Görev yerlerinin önünde katıldıkları programda polis aileleri kaynaştılar. İftardan sonra Bayanlar toplu olarak teravih namazı kılmak üzere camiye geçtiler.

Karakol amiri Komiser Haykır ise, “Polis gece gündüz demeden halkın huzur ve güvenini sağlamak için çalışmaktadır. Mesai arkadaşlarımın ve amirimin bu konuda bizlere daima destek verdiklerini ve vefakâr bir şekilde çalıştıklarına şahit oluyoruz. İnsanın olduğu her yer bizim görev yerimizdir. Önemli olan insana hizmet etmektir. Halka hizmet Hakka hizmettir ilkesi ile hareket etmekteyiz” dedi.

Emniyet Personeli ise, “Amirimizin tertip etmiş olduğu bu iftar bizler için çok anlamlıdır. Komiserimiz bir ekip ruhu içinde çalışarak, bizlerinde severek görev yapmasına yardımcı olmaktadır. Bir iş yerinde önce huzur olmalı ki başarı olsun. Ekipte huzuru sağlamak ise amirlerin işidir. Biz bu huzuru ziyadesi ile görüyoruz. Amirimize teşekkür ederiz. Amirimizle inşallah uzun yıllar görev yaparız” dediler.

 

emniyetten iftar yemeği 1000

20130803_195256

20130803_195952

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık