DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Nazım Sezer Konseyde

4 Ağustos 2013 Ekleme Saati: 14:26
2.257 kez görüntülendi

Nazım Sezer Konseyde

Karapınar Ticaret Borsası Başkanı Nazım SEZER, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ticaret Borsaları Konseyine seçildi.

Karapınar Ticaret Borsası Başkanı Nazım SEZER, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ticaret Borsaları Konseyine seçildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilen 69’ncu Genel Kurulu’nda seçimler tamamlandı. Genel Kurul’da M. Rifat Hisarcıklıoğlu kullanılan oyların tamamını alarak yeniden TOBB Yönetim Kurulu Başkanı seçilirken, TOBB bünyesinde faaliyet gösteren 5 konsey ile TOBB Yüksek Disiplin Kurulu’nun asil ve yedek üyeleri de belirlendi.

Genel Kurul toplantısındaki konsey seçimlerinde de Karapınar Ticaret Borsası Başkanı Nazım SEZER  ikinci defa Türkiye’deki 113 Borsanın temsil edildiği TOBB Ticaret Borsaları Konseyi Asil üyeliğine seçildi.

Ticaret Borsalarının yol haritalarının belirlenmesinde önemli kararların alınacağı kurulda bulunmanın onurunu yaşadığını ifade eden Nazım SEZER “Karapınar’ımızı temsil etme noktasında üzerime düşen bütün sorumlulukları layığı ile yerine getirmeye çalışacağım. Bölgesel sorunlarımızı gündeme getirmek öncelikli hedefim olacaktır. TOBB Çatısı altında sorunların dile getirilmesi ve çözüm noktalarının belirlenmesi hususunda konsey toplantılarında aktif olarak yer alacağız” dedi.
Karapınar Ticaret Borsası Başkanı Nazım SEZER konseyde

Nazım SEZER yeni TOBB yönetimi ve komisyonların ülkemize ve bölgemize hayırlı olması temennisinde bulunarak başarılar diledi.

69’ncu  TOBB Genel Kuruluna Yönetim Kurulu Başkanı Nazım SEZER, Meclis Başkanı Naim BOZU, TOBB Delegeleri Ahmet DİKİCİ, Veysel BARUTÇU, Veysel AKKAYA, Genel Sekreter Halil TÜYSÜZ katıldı.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık