DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Kaza 1 ağır yaralı

2 Eylül 2013 Ekleme Saati: 17:48
2.836 kez görüntülendi

Karapınar Ereğli yolu Karapınar eski sanayi kavşağında meydana gelen trafik kazasında 1 kişi ağır yaralandı. Kaza da Hakan Tokgöz yönetimindeki 37 AN 242 plakalı otomobil, Karapınar’dan Yeni hastane inşaatına doğru bisiklet ile geçmeye çalışan Behçet Uysal’a çarptı. Kazada kafasından yara alan Behçet Uysal Karapınar Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından Başkent Üniversitesi Konya Uygulama ve Araştırma Merkezine sevk edildi.

kaza behçet uysal 1 1000

Karapınar’da sanayi kavşaklarında kaza sayısının artması, vatandaşlar tarafından tepkiye yol açarken, Sanayi kavşaklarına sinyalizasyon yapılması gerektiği konusunda yetkililerin açıklama yapması bekleniyor.

kaza behçet uysal (2) 1000

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Necati dedi ki:

    Allah acil şifa versin. İlçemizde maalesef insan değeri hiç önemli değil. Bir kaç kaza olması ve kazada ölüler olması lazım hatta yine olmaz yetkilileri dilekçe yağmuruna tutacaksın o da olmaz BİMER e müracaat edeceksin. Nihayet yetkililer işi müteahhide verecekler tabii ihale süreci olacak, iş kabulü yapılacak iş böyle uzayıp gidecek nihayet uyduruk bir sinyalizasyon takılacak karayolları tarafından. Bunlar masal değil bizatihi tarafımdan tecrübe edildi.

  2. muhammet uysal dedi ki:

    Eski sanayi kavşağı tehlike saçmaya devam etmemesi için acilen çözüm bulunmalı .. başka canlar yanmasın

  3. Agah Süheyl dedi ki:

    belediye oraya kavşak yapacağım diye ışık koymuyor ama koymadıkları ışık yüzünden canlar kaybolmaya devam ediyor

Yukarı Çık