DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Özgülerde Seminer

6 Eylül 2013 Ekleme Saati: 22:14
3.066 kez görüntülendi

Özgülerde Seminer

 

özgüler rehabilitasyonda feray koç seminer (2) 1000

Özel Özgüler Rehabilitasyon Merkezi Zihin Engelliler Sınıf Öğretmeni Feray Koç tarafından, öğrenci velilerine seminer verildi. Afyon Kocatepe Üniversitesi Uşak Fakültesi Mezunu olan Feray Koç tarafından verilen seminere, Özel Özgüler Rehabilitasyon Merkezi Zihin Engelliler sınıfı öğrencileri velilerinin katıldı. Seminer,  Eğitim merkezi sınıfında yapıldı. Program da Çocukların doğum öncesi ve sonrası gelişimi, eğitimi konularında çocuk sahiplerini bilgilendiren Koç, “Çocuklarımız her yaşta değişik gelişimler sergilerler. Anne baba olarak bizler onları gelişim sürecini ve değişimlerini iyi gözlemleyerek onların daha sağlıklı gelişmelerine katkı sağlamalıyız. Hatalı yaklaşımların çocukların gelişimi üzerinde olumsuz etkileri olur” dedi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. ali dedi ki:

  yorum hemen silinmiş gazetecilik işte… devam edin…

 2. okuyucu okuyucu dedi ki:

  anladığım kadarı ile sadece muhalefet bir isimsiniz. bir kere iyi bir gözlemci bile değilsiniz. zira, dikkatli bakarsanız yanlış düşündüğünüzü çok net anlarsınız. başkalarını rencide edecek yorumlara zaten müsaade etmem. şahsımı ilgilendiren yorumlara görüldüğü üzere onay veririm beyfendi yada hanımefendi.

 3. ali dedi ki:

  hem ilk yorumumu neden sildiniz siz önce onu söyleyin size dahi hiç kimseye sataşma yada hakaret yoktu

 4. okuyucu okuyucu dedi ki:

  silmedim ama onay vermedim. nasıl kimseye sataşma yoktu. bunun izahatını bir zahmet çayımı içmeye buyurun kimseniz sizin hissedemediğiniz ince hakareti size anlatayım. ayrıca yorumunuza teşekkür ederim. buradan diğer okuyucularımızı rahatsız etmeyelim kardeşim. kapımız açıktır. saygılar

Yukarı Çık