DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Sezer Belediye Başkan Adayı

15 Eylül 2013 Ekleme Saati: 23:58
2.067 kez görüntülendi

Sezer Belediye Başkan Adayı

Eczacı Ahmet Sezer önderlik etmeye devam ediyor.

chp ahmet sezer a  1000

CHP Karapınar İlçe Teşkilatı başkanı Mustafa Yazgan, haftalardır gündem olan Belediye Başkan Adayı sorusunun beklenen cevabını verdi. Karapınar CHP İlçe Teşkilat binasında gazetecilere basın açıklaması yapan Mustafa Yazgan, Teşkilatımıza iki aday adayının müracaatı oldu ve adaylardan Veteriner Namık Erdemir, diğer aday Ahmet Sezer’e destek vereceğini ve saygı duyduğunu belirterek adaylıktan geri çekildi. Önemli olan birlik ve beraberliktir” dedi.

Adayın basına açıklamasından önce CHP İlçe Teşkilatını, CHP Konya İl Sekreteri Özdoğan Çaylak, Örgütten sorumlu İl Başkanı Dursun Kaplan, Yerel Yönetimlerden sorumlu İl Başkan yardımcısı Tahir Biter, Yönetim kurulu üyesi İl disiplin Kurul üyesi Davut  Arslan, CHP Karapınar İlçe teşkilat Başkanı Mustafa Yazgan, Kadın Kolları başkanı Leyla Suatçı ve Gençlik Kolları Başkanı İlter Çorakçı toplantı yaptılar.

Konu ile ilgili açıklamayı CHP Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Yazgan yaptı. Yazgan, “Partimizin 15/09/2013 saat 14:00 de ilçe yönetimimizin ve Komisyon üyelerimizin huzurunda yaptığı ikinci toplantımızda Karapınar Belediye başkan adayımız Sayın Ahmet Sezer olarak belirlenmiştir. Bu kararımızın ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını dileriz, saygılarımızla” dedi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. fatih dedi ki:

    karapınar icin hayırlı uğurlu olsun başarılar dilerim

Yukarı Çık