DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Yazarlar yazacak, Okuyucular Okuyacak

8 Eylül 2013 Ekleme Saati: 16:43
1.543 kez görüntülendi

yazarlar yazacak

Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi Başkanı Mehmet Ali Köseoğlu ve Konya gazetelerinde yazarlık yapan yazarların bulunduğu kafile, hafta sonunu Karapınar’da geçirdiler. 100 Yıl Kurtay tesislerinde verilen Sabah kahvaltısı ile güne başlayan kafile, Belediye Başkanının Hoş geldiniz konuşmaları ile ilçe hakkında bilgi edindiler.

yazarlar yazacak 3

Başkan Mugayıtoğlu, İlçenin yönetimini devir aldıkları günden bu yana şehirleşme adına büyük gelişmelere imza attıklarını söylerken, “Karapınar’da asfalt yapılmadık yol bırakmadık. Alt yapı çalışmalarını tamamlayarak, ilçemizde iş istihdamı için gerekli ortamı hazırladık. Organize sanayini faaliyete geçirdik. Doğal güzelliklerimizden Al Tepesinde çevre düzenlemesi yaptık. Bu hizmetleri yaparken vermiş olduğumuz rahatsızlıklara göğüs geren ilçe halkımız, ikinci seçim de de bize destek vererek teşekkür etti” dedi.

yazarlar yazacak 2

İlçede yapılmış olan hizmetleri yerli yerinde görerek Meke Gölü ve Acı gölde hoş zaman geçiren misafirler, Bizim Sofra da verilen öğle yemeği ile dinlendiler. Mevlana Hoş Görü Parkında çay içerken yapılan soru cevap sohbeti, Karapınar’ın geçmişe oranla çok daha geliştiği konusunda hem fikir olunduğunu gösterdi. Karşılıklı hediyelerin verildiği gezi, misafirlere verilen Karapınar Kültür paketi ile son buldu.

yazarlar yazacak 4

 

(Videosu Yükleniyor)

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. aydın dedi ki:

    allah aşkına başkan göz baka baka yalan söylemesin iş istihdamı yaptı ne yaptı duran karagöz ve kendi belediye tüm partisinin admlarını aldı geçen 4 kişi çıktı işe ihtiyacı yokmuş vebali yokmu bunun başkan ama sandıkta vatandaş gereken dersi verecek eski cahiliye dönemi bitti herkesin gözü açıldı millet ne yaptınız ne yapmadınız biliyor allaha şükür

Yukarı Çık