DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

ANadolu Gençlikte Yeni Başkan

31 Ekim 2013 Ekleme Saati: 00:06
1.467 kez görüntülendi

ANadolu Gençlikte Yeni Başkan

anadolu gençlik derneği (6) 1000Anadolu gençlik Derneği Karapınar şubesinde görev değişikliği yapıldı. Mevcut Yönetim başkanı Muhsin Akdoğan, başkanlık görevini Emin Dilekli’ye devretti.1983 Karapınar doğumlu olan Dilekli, 2009/2010 yıllarında Kahramanmaraş Anadolu Gençlik Derneği orta öğretim komisyon başkanlığı, 2010/2012 yıllarında Kahramanmaraş AGD dış ilişkiler komisyon başkanlığı yaptı.2013 yılı Ekim ayında ise Karapınar Anadolu Gençlik derneği başkanı olarak göreve başladı.

Dernek başkanı Emin Dilekli, Eski başkan Muhsin Akdoğan’a, bu güne kadar vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ettiğini belirterek bu günün anısına bir plaket verdi.

Bundan sonraki hedeflerinin Karapınar’da yapacakları etkinlikler ile gençliği, kötü alışkanlıklardan korumaya ve kurtarmaya çalışarak, daha bilinçli bir neslin yetişmesinde pay almak olduklarını söyleyen dernek başkanı Dilekli, “Dinimizi öğrenen ve dinimiz hükümlerinde yaşayan bir topluluktan zarar gelmeyeceği gibi, yararlı bir toplum olur İlçemizdeki gençleri, dinini bilen ve dininin gereğince yaşayan bir gençliğin oluşumunu sağlamaktır. Bu konuda basın mensuplarımızın da katkısının olacağına kanaatimiz tamdır” dedi.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık