Başkan Kim Olsun? Anket

14 Ekim 2013 Ekleme Saati: 22:11
6.658 kez görüntülendi

Başkan Kim Olsun? Anket

 

Başkan Kim Olsun ?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

 

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Adil diyor ki:

  bu listeyi kalbinizden geçen isimlere göre mi sıraladınız.
  bir anket yapılırken alfabetik sıraya göre gider ya isimden yada soy isimden ama sizin ki sanırım kendi istediğiniz adayların sırasına göre gidiyor sonuçta hemen hemen bellidir zaten bu ankkete oy kullanmaya gerek yok

 2. okuyucu okuyucu diyor ki:

  Bu konuda haklsınız ama bu listeyi maalesef dışardan bir editor düzenledi. o adatyları tanımaz bile. bende aynı şeyi söyledim. oy kaybı olmadan düzenlenirse düzeltilecek alfabetik olarak. haklı olduğpunuz için onay ve cevap verdim. saygılar. ama herkes yinede istediğini ara bulur verir.

 3. harun diyor ki:

  yönetilen değil yöneten başkan olsun

 4. mehmet mut diyor ki:

  şuan askerlıkyapmaktayım karapınarlıyım mehmet yakanın yanında çalısıyordum hergun ynılıkler gzl olur herkese iyi bayramlar

 5. mehmet öztürker diyor ki:

  yöremizde bir söz var körler sağırlar birbirini ağırlar tamda bu söyleme uygun bir anket sunmuşsunuz halka ancak unutmayınız ki karapınarın 4 beldesi 20 ye yakın köyü var 30 mart 2014 seçimlerin de sandığa beraber gireceğiz artık Karapınar merkezli değil daha geniş düşünerek yazsanız çizseniz da isabetli davranmış olursunuz.benden hatırlatması saygılar

 6. okuyucu okuyucu diyor ki:

  İkilem sokmaya çalışır gibi hissettim bu mesajı ama maalesef Okuyucunun sesinde bu ikilemi asla göremeyeceksiniz. Köylü yerli hepimiz beraberiz. beni takip ediyorsanız her kesimden haber ve reklamları görmek mümkündür. Ben başkan aday adayıyım deyip de gündeme almadığımız var mı sanki? yine de duyarlı davranıp iyi niyetle uyardığınız için teşekkür ederim kardeşim. saygılar.

 7. Mustafa Öztürk diyor ki:

  İlçemizin değerli bir yayın organının düzenlediği aday anket listesine bile tahammül edemeyip müdahele eden arkadaş , belediyenin ilerde daha çok sorunlar yaşayacağının haberini verdiniz.
  Burası 40.000 nüfuslu bir ilçe. Burdaki seçim ortamı ne belde , nede köy muhtarlık seçimlerine benzer.
  En demokratik şekilde gerçekleşen seçimlerimiz her dönem sıfır sorun ile sonuçlanır.
  Sakın buralarıda sizin oralar gibi zannetmeyin.!!!
  Siz veya biz kavramı yoktur bizler kavramı vardır burada.
  Herkese saygılar

 8. Mustafa Öztürk diyor ki:

  Karapınar , köyleri ,beldeleri ile bi bütündür.
  Ayrımcılığa uğradını zannedenler asıl kendileri ayrımcılık yapmış olurlar.

 9. Cesur yürek diyor ki:

  Sayın Mehmet bey Yapılan yorumları hoşunuza giden veya gitmeyen şeklindemi yayınlıyorsunuz ?. Eğer öyle birşey varsa adil bir oylama sayfasında devam edilsinki herkez istediği yorumu yapabilsin .Saygılar…

 10. Cengiz diyor ki:

  Mustafa Öztürk Bey
  Sakın buralarıda sizin oralar gibi zannetmeyin.!!!
  Bu cümle zaten köyleri öteleme değilde nedir….

 11. okuyucu okuyucu diyor ki:

  Ne alaka güya Cesur Yürek Kardeşim. Karapınar’da yorum onayı konusunda hassasiyet bakımından en son eleştirilecek haber sitesine böyle bir yorum yazarak, sadece yıpratmaya çalıştığınızı bu yorumu okuyan herkes takdir edecektir. Birilerinin kişilik haklarına saldırı olmayan her yorumu onaylayan tek haber sitesi olduğumu herkes bilir. işin garibi sizinde bildiğinize eminim. Keşke takma isminiz gibi yüreğinizde cezur olsa da gerçek isminizle yazabilseniz bunları… saygılar saygılı olan herkesedir.

 12. Cesur yürek diyor ki:

  Mehmet bey birincisi rumuz takıntı haline getirilecek bir sorun değil, sitelerde genel kullandığım rumuzdur bu siteye özgü değil . İkincisi ise yapmış olduğum ilk yorumumunda ,kişilik haklarına saygısızlık içermediğini, ki yayyınlarsanız takdiri okurlara bırakalım göreceksiniz . Ve ilk yorumumun yine arkasındayım yukarda listede adı gecen adayların toplamı, emsal gösterdiğim kişiyle eşleştirlecek düzeyde görmediğim için , Bu oylamanın benim için bir anlam ifade etmediğinin tekrardan altını çizerim …

 13. ahmet sener diyor ki:

  bu adaylardan karapınara hıcbır fayda gelmez yeni genc nesılleri istioruz

 14. okuyucu okuyucu diyor ki:

  düşüncenize saygı duymaktan başka yapabileceğim bir şey yok. ben beni biliyorum ve Allah’da kalbimi biliyor şükür rahatsızlık duyacağım sizin düşündüğünüz gibi bir durum söz konusu değil. buyrun çayımı için detaylı dinleyim sizi.

 15. Cesur yürek diyor ki:

  Çay teklifiniz için çok tşkler ,inşaallah yolum düştüğü bi esnada ziyaret etmeye çalşırım . Kalbinizin iyiliği vey kötülüğü konusunda şüphe taşıyon biri değilim , benim değindiğim konu sadece yorum hakkında idi . Sitenizi sürekli takip eden biri olarak başarılar dilerim ….

 16. özlem diyor ki:

  daha genç daha yenilikçi birileri olmalı

 17. sabri diyor ki:

  Mehmet Öztürker kim ya anketin ne derece objektif olduğu anlaşıldı!

 18. Ali Riza diyor ki:

  Bence sıraladığınız kişilerden ziyade karapınarlının ekseriyetle istediği ve muhtemelen en güçlü aday Taner Mutlu neden yok?

 19. seçmen diyor ki:

  bence başkan adayı ynb olsun çünkü yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. hastaneyi otele çevirdi, hısım akrabalarının hastaneden para kazanmasını sagladı. hiç olmazsa belediyeye geçince acemilik çekmez.

 20. isimsiz diyor ki:

  eksik var

 21. ahmet diyor ki:

  kafanıza göre yapmışsınız

 22. Baki diyor ki:

  ohhh ne ala memleket liste kafaya göre hazırlanmış :))))

 23. yılmaz diyor ki:

  Öncelikle tüm aday adaylarına başarılar diliyorum… belediyecilik önemli bir unsurdur siyasi görüş farkı gözetmeden bu işi bilen hizmet etme aşkı olan insanların yönetmesi gerektiğini düşünüyorum. anketinizi tesadüfen gördüm yazılı olan isimlerin hiç birisini tanımıyorum.. google de araştırdım araştırmalarım sonucunda oyumu Mehmmet ÖZTÜRKER e kullandım umarım kim hayırlı ise o başkan olur

 24. okuyucu okuyucu diyor ki:

  Mehmet Okuyucu:Bu mesajın çamur amaçlı yazıldığına inanıyorum kardeşim. Mehmet Öztürker’i ben tanımam sanırsam o da beni tanımaz. Bir bilgisayardan bir oy kullanılıyor. İster iyi çalışıp ankette en üst sıraya geçmiş olsun ister halk tercih etmiş olsun. Ankette birinci çıkanı Belediye Başkanı yapmıyoruz herhalde. bu halkın teveccühünü belirlemek amacı ile yapılan bir çalışmadır. Objektif olmasaydık, liste başına çok daha farklı isimler gelebilirdi. Neyse ki Hakkıma girmemeniz açısından cevap verdim. Düşüncelerinize saygı duyuyorum.

 25. okuyucu okuyucu diyor ki:

  Mehmet Okuyucu; Taner Mutlu’ya sordunuz mu ki adaylığı söz konusu bile olmayan ve şu an çok iyi bir hizmetin lideri olarak görev yapan kardeşimizi yıpratmamayı düşünececek kadar ince düşünmeye çalıştığımız için o ismi listeye almadık. sanırım cevap tatmin edici oldu.

 26. Karapınar sevdalısı diyor ki:

  Tabiki milletin düşüncesi önemlidir;ancak burada verilen isimlerin bir çoğu gelişmeye açık değiller, üretici beyinler lazım. Ak partiden aday olacak kişi bence çok önemlidir.İşi bilen birisinin olması önmelidir.

 27. Karapınar sevdalısı diyor ki:

  Mehmet ÖZTÜRKER kim? inanın tanımıyoruz. Bence adayları tanıtın.

 28. Cengiz diyor ki:

  Mehmet ÖZTÜRKER i Googleye sor oradan öğren kim olduğunu…
  okadar da zor değil..

 29. Ayna. diyor ki:

  Her mahalli seçim döneminde olduğu gibi bazı hemşerîlerimiz yine toz pembe hayallere dalmaya başladı. Belediyeyle alakası olmayan işleri bile ordan beklemeye başladı.
  Karapınarımızın ve belediyemizin yıllardır oturmuş bi sistemi var..
  Kimi getirirseniz getirin bunu çok fazla değiştiremezsiniz çünkü daha Belediyelerin görevlerinin ne olduğunu bilmeyen insanlar belediyeyi eleştirip kötülerler.
  Örnek ;
  Adamın bahçesi hayvan pisliğiyle dolu ve neredeyse dışarıya taşıyor , tutmuş oda acımasızca belediyeyi eleştiriyor.
  Yok öyle arkadaş !!!
  Önce kendimizi düzeltelim daha sonra her yerin düzeldiğini ve gelişip güzelleştiğini görürüz.

 30. Karapınar Seçmeni diyor ki:

  Sayın mehmet yaka az önce yerel bi radyo kanalında , AK partiden Karapınar belediye başkan aday adaylığını resmen açıkladı.
  Kendisine ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun.
  Allah yolunu açık etsin.
  Gerek eğitimi , kültürü , mesleği ve halkın yakınen tanıdığı bi kişi olması hasebiyle adaylığını memnuniyetle karşıladık.
  Saygılar…

 31. okuyucu okuyucu diyor ki:

  İlçemizdeki gazeteleri tanımıyor herhalde ki bizlere açıklama gereği duymuyor olsa gerek.

 32. Secmen diyor ki:

  Mehmet Özturker bey bu hızla giderse ilcemizdeki seçmen sayısından fazla oy alacak her halde 🙂

 33. Saffet SONKAYA diyor ki:

  Anketi hazırlayan gerçeğe uygun hazırlasa daha verimli olurdu. AKP nin aday adayları M.yaka , M.Mugayıtoğlu ve A.İleri CHP ninki belli tek aday A.sezer MHP ninde şuan N.okur ve M.Öztürker dilekçe verenler dilekçe verecekler ise H.Ceyhan ve S.SONKAYA başkada gerçekçi düşünen yok. var isede adamın adamı olanlar ile tepeden inmeye çalışanlar olabilir onlarda hizmet için değil bir makamı işgal içindirki bir sürü ?????????????????? ile herkese saygı ve sevgilerimi sunuyorum….

 34. Saffet SONKAYA diyor ki:

  mehmet Yakanın aday adaylığı hayırlı olsun.

 35. okuyucu okuyucu diyor ki:

  ben bir haberci olarak ayrım yapamam saffet abi. aday adaylığı konuşulanları yazdık. yinede eleştirini saygı ile kabul ediyorum.

 36. Saffet SONKAYA diyor ki:

  saygı benden olsun mehmetciğim de konuşmalardan ziyade adaylığı gerçek düşüneneler daha uygun olurdu. konuşulanlara göre taner mutlu,da yazılmalıydı. xxxx

 37. okuyucu okuyucu diyor ki:

  Haklısın abi.

 38. murat türe diyor ki:

  sayın okuyucu bu duvar sadece sizin sesiniz mi bizim sesimiz çıkmasın diye mi oylar adaya iletilmiyor?

 39. Gercekler diyor ki:

  Herkesin yorumuna saygımız vardır ama benimde bir kaç sorum olacak diyorlar ki bunların hiçbiri olmaz genç bir aday istiyoruz karapınarımızda bu bağlamda yetişen kaç kişi var veya o durumu kaldırabilecek ve o olgunluğa sahip kim var gösterebilir misiniz lütfen?
  Lütfen gerçekçi düşünelim

 40. Serk@n diyor ki:

  Bu kadar aday çıktıktan sonra bende Belediye başkanlığı için adaylığı düşünmüyor değilim yani 🙂 Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun.Herkesin gönlüne göre olsun.

 41. GİZLİ diyor ki:

  mehmet yaka adaylığı düşünene kadar göreve getirdiği kişilerin geçmişlerini bir araştırsaydıya
  xx
  xxxxx

 42. okuyucu okuyucu diyor ki:

  anlatmak istediğinizi anlamadım sanırım

 43. okuyucu okuyucu diyor ki:

  ? daha net yazarsanız düşündüğünüzü anlarız. Sanırım düşündüğünüzü anlayamadık.

 44. gizli diyor ki:

  gönderdiğim linki yayınlarsan anlarsın beni xxxx

 45. okuyucu okuyucu diyor ki:

  mümkünse yüz yüze görüşelim önce bir

 46. garbiyar diyor ki:

  mehmet bey ben sizi tarafsız bilirdim ama yanılmışım demek işinize geleni yayınlıyo işinize geleni siliyosunuz

 47. Ahmet YAPICI diyor ki:

  Sn. Editör! Bu anket bu şekliyle objektif değildir ve yönlendirme içeriyor. Ankete katılacak kişiler bu isimlerden birini seçmek zorunda kalacak veya oy kullanmayacak. Oysa son bölüme “diğer” seçeneği ekleseydiniz ve isim önerisini açık bırakıp listeyi daha katılımcı hale getirseydiniz güzel olurdu. Böylece halkın gündemindeki isimleri görmek mümkün olurdu. Bunu yapmak zor değil.Kolay gelsin…

 48. okuyucu okuyucu diyor ki:

  eksik biliyormuşsunuz. Kişisel haklara saldırıdan dolayı yüklü bir tazminat ödemiş olsaydınız benim gibi ve kimseden bir lira destek görmemiş olsaydınız isimli yorumlar konusundaki hassasiyetimi anlardınız.

 49. Bekir diyor ki:

  Mehmet ağbi işsiz gençler olan bizler Karapınara iş aş getirebilecek olan Taner MUTLU’yu istiyoruz bu kadar

 50. Bekir diyor ki:

  Mehmet ağbi işsiz gençler olan bizler Karapınara iş aş getirebilecek olan Taner MUTLU’yu istiyoruz bu kadar…

 51. Sakin klavye diyor ki:

  Sevgili arkadaşlar !! Şimdi bu başkanlık işi elbetteki bir gerekliliktir, zamanı geldiğinde o veya bu birisini o koltuğa oturtacağız. Fakat bilinmesi gereken birşey de belediyenin yanısıra , bizim karapınar halkı olarak bireysel adımlar atmamız da bu memleket için bir gelişme değilmidir?.Şöyleki Bu hükümet ülkedeki demiryolu faaliyetlerine hız vermişken bizlerde bundan istafade etmek için , imza toplasak şu canım memleketten bir demiryolu hattı gecmesine vesile olsak daha güzel olmazmı ?. Yane dicem o ki herşeyi belediyecilik anlayışından beklemeyelim taşın altına elimizi birazda biz sokalım . Saygılar….

 52. İSTANBULLU diyor ki:

  İstanbulda ikamet ediyorum.Karapınar’lıyım 3 senedir Karapınar’a gitmedim, çok özledim.Cannnn dostum beni aradı ve Diş doktoru Mehmet Yaka’nın Belediye Başkanlığına adaylığını koyduğunu söyledi. Çok ama çok sevindim.Çünkü Karapınar’a artık yeni bir ses,yeni bir soluk ve en önemlisi de doğru dürüst hizmet verecek birisi gerekiyordu.Seçimlerde inşallah Karapınar Belediyesi yeni ve gerçek sahibine kavuşmuş olacak.Şimdiden önce güzel Karapınar’ımıza ve Dr’umuz MEHMET YAKA beyefendiye hayırlı uğurlu olsun,Allah utandırmasın inşallah.Saygılar.

 53. hotamış diyor ki:

  Hotamışın efsane başkanı Sayın Mehmet Öztürker Karapınarın Maküs Talihini değiştirecek tek aday. Diğer adaylarda elbette çok değerli şasiyetler. Bütün adaylara bu hizmet yarışında başarılar dilrim.

 54. Hasan diyor ki:

  Mehmet Bey bence en güçlü aday olan Taner Mutlu bu listede neden yok ?

  Bir açıklama yaparmısınız

 55. stanbul diyor ki:

  haşmet okur, Mehmet mugayyıtoğlu ve Mehmet yaka üçgenin birer köşesidir. bunlarla Karapınar kaybetti ve hep kaybedecek.ak partiye daha yeni ve genç bir isim lazım.

 56. Hakan diyor ki:

  Mehmet Öztürker bey e başarılar diliyorum…
  tuttuğunu koparan bir başkan… inşallah seçilir.

 57. furkan diyor ki:

  adaylara baktıgımızda bence karapınara hizmet edebileçek tek aday görünüyor. hotamışta yaptıgı hizmetlerin kalitesi belli olan ve karapınarda da çok kişinin takdir ettiği MEHMET ÖZTÜRKER. RABBİM yar ve yardımcısı olsun.Karapınar halkı hizmet istiyorsa oylarını MEHMET ÖZTÜRKER e atacak. Tanımayan arkadaşlardan google dan araştırabilir.

 58. Taner diyor ki:

  Ben Facebook tan istediğim kadar oy kullanıyorum Mehmet bey halkı böyle anketlerle yanlış yönlendirme yapmayın lütfen?

 59. Taner diyor ki:

  Arkadaşlar Facebook tan çıkış yapın modemi kapatıp açın face den okuyucuya giriş yapın tekrar oy hakkı kazanın ve sizin adayınız birinci olsun…

 60. Taner diyor ki:

  Böyle oylama olursa zaten adaylar bu gidişle Büyükşehir belediye başkanından fazla oy alırlar :)))))

 61. okuyucu okuyucu diyor ki:

  Valla siz hilesini buldunuz ise bilmem biz bulamadık taner bey… herkes kendini kandırır. ayrıca kandırmaca falan kelimeler yakışmıyor. siz kendi yüreğinizi yazmışısınız sanırım..

 62. Saffet SONKAYA diyor ki:

  Burada 100000 oy alsan ne yazar önemli olan halkın vermesi.Karapınarda AKP nin %60 lık oyunu %30 lara düşüren bir idarenin elemanı bir gecede 250 oy aldığına şahit olduk ne kadar izleyicisi varmışta haberimiz yokmuş.Hayali oylarla halkı değil ancak kendini kandırırlar.

 63. Mustafa diyor ki:

  İşinize gelmiyen yorumları silmek, objektif yayıncılığa pek yakışmıyor.

 64. okuyucu okuyucu diyor ki:

  Gaza gelmem beyfendi yada hanımefendi. Yorumlarda başkalarını rencide edecek yorumlara, gerginlik yapacak yorumlara onay vermiyorum. Bu konuda en son eleştiri alacak olan basın mensubunun ben olduğumu iddia ederim.

 65. pinar diyor ki:

  Bence aday gerçekten karapınarın değerini ortaya çıkaracak ve bu vahim durumundan kurtarabilecek biri olmalı …
  Adaylığınıda ona göre koymalılar!

Yorum Yaz

Yukarı Çık