DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Mehmet yaka, Nihayet Açıkladı

28 Ekim 2013 Ekleme Saati: 18:19
1.209 kez görüntülendi

Ak Parti İlçe teşkilat Başkanı Mehmet yaka, İlçe Teşkilat Başkanlığı görevinden istifa etti.

ak parti mehmet yaka day adayı 1000

Mehmet Yaka’nın görevi, Başkan vekili Nadi Tartan’a verildi.  Belediye Başkanı Aday Adaylığına müracaat edecek olan Mehmet Yaka, müracaat dilekçesini, AK Parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkan vekili Nadi Tartan’a verdi.

Ak Parti İlçe Teşkilat Hizmet binasında yapılan programa, Mehmet Yaka ve Nadi Tartan’ın yanı sıra, Ak Parti İlçe Teşkilat Yönetim kurulu üyeleri, Belde Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri katıldılar.

Bu güne kadar birçok önemli hizmete imza attıklarını söyleyen Mehmet Yaka, bundan sonra hizmet ağını genişleterek daha iyi hizmetler yapmak için Belediye başkanlığına aday olduğunu söyledi. Yaka, birlik beraberlik mesajları verdi ve Ak Partinin bir aile olduğunu, aday adaylarının içinden seçilecek olan aday herkim ise aile olarak destek vereceklerini belirtti.

Müracaat Dilekçesini alan Nadi tartan ise, “Başkanımız bu gün itibarı ile İlçe Teşkilat Başkanlığındaki görevinden istifa ederek, Belediye başkan aday adayı olarak dilekçesini sundu. Tüm aday adaylarımıza başarılar dileriz. İlçemiz için en iyi olanı seçmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

 

(Videosu yükleniyor)

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. mehmet dedi ki:

    Mehmet bey belediye başkanı olsa ne yapar ki.bence mugayıtoğlu çıkarsa kazanır. yaka ile kaybeder sezer çıkar yazıyorum

Yukarı Çık