DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Mugayıtoğlu Yola Devam Dedi

24 Ekim 2013 Ekleme Saati: 20:59
1.118 kez görüntülendi

Mugayıtoğlu Yola Devam Dedi

mehmet mugayıtoğlu 1 1000

2 Dönemdir Karapınar Belediye başkanı olarak hizmet veren ve önemli hizmetlere imza atan Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu,  2014 Mart ayında yapılacak olan Belediye başkanlığı seçiminde görevin devamına talip olduğunu söyleyerek, Ak Parti Karapınar İlçe teşkilatına resmen müracaatını yaptı.

Ak Parti İlçe Teşkilat Başkan Yardımcısı Nadi Tartan’a dilekçesini veren Mugayıtoğlu,  “2 dönemdir ilçemizin yatırımlara açılmasında önem arz eden ciddi yatırımlara imza attık. Yıllardır gelişmelere ve yatırımlara kapalı olan ilçemizin yatırımlar diyarı olmasındaki emeğimiz, Halkımızın da Hakk’ımızın da takdirine şayandır. Başlatmış olduğumuz bu sürecin getirileri için hazırladığımız projelerimizin idamesi bakımından tamamlamak istediğimiz hizmetleri yerine getirebilmek için görevimizin devam etmesi gerektiğine inanarak, başvurumuzu yaptık. Ak parti Hükümeti, Karapınar’ı Türkiye’nin ilgi odağı haline getirdi. Karapınar’ın yine Ak Partiye destek vereceğinden şüphemiz yoktur. Ak Parti olarak biz bir aileyiz ve bölünmeden hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu’nun aday adaylığı başvurusunu kabul eden Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Nadi Tartan ise Mugayıtoğlu’na hayırlı olsun dedi ve “biz teşkilat olarak bütün aday adaylarına eşit mesafedeyiz, tek arzumuz bugüne kadar yapılan hizmetlerin hız kesmeden ve daha aktif bir şekilde devam etmesidir, Karapınar için en doğru ve hayırlı olan kimse adayımız da o olacaktır, buna inanıyoruz”  dedi.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. İĞNE dedi ki:

    Sayın Okuyucu,

    Memleket dışında olduğum için tam bilmiyorum ama sanki geçen seçimde de aynısı olmuştu.Sayın Başkan projelerin devam etmesi gerektiğini belirtip bir dönem daha istemişti sanki.

  2. şener çakal dedi ki:

    sevgılı baskanımıza yaptıgı hızmetlerden dolayı tşk ederız basarılar dılerım yolu açık olsun

Yukarı Çık