DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Mustafa Zengin Başkan Adayı

25 Ekim 2013 Ekleme Saati: 22:45
2.543 kez görüntülendi

mustafa zengin 10002014 başında yapılacak olan Esnaflar Odası Genel Kurulunda başkanlık için yarışacak adaylar arasına Mustafa Zengin’de katıldı. Muhammet Cesur ve İbrahim Bekaroğlu’nun adaylığını daha önce açıkladıkları seçimde, şunda adaylığını açıklayan üç aday yarışacak.

Bizim Sofra Tesislerinde basın mensuplarına adaylığını açıklayan ve dostluk mesajları veren Mustafa zengin, “Bu bir hizmet yarışıdır, amacımız zor şartlarda piyasada ayakta durmak için çalışan esnaf kardeşlerimizin sorunlarına çözüm üretmektir. 2 dönem Yönetim Kurulu ve 2 dönemde başkan yardımcılığı görevlerini yürüttüğüm Esnaflar Odasında, tespit ettiğim ve yapılması gereken hizmetleri, sunmak amacı ile Başkanlık görevine talip oldum. Takdir Önce Allah’ındır” dedi.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. esnaf dedi ki:

  abi yeter artık çekilin ne öyle babadan oğula geçer gibi artık esnaflar derneğinin yeni yüzlere ihtiyacı var döneminizde allahınızı severseniz bol bol aidat ve maktu ücret almadan başka ne yaptınız onun için yen çıkacak arkadaşlarımıza başarılar

 2. komutan dedi ki:

  genemi eski yönetim bu sefer zor

 3. ahmet dedi ki:

  sayın esnaf arkadaşım babadan oğla değil eski yönetim sadece 2 kişi var yeni yönetim tamamen yeni isimler bol aidat değil yapılan hizmetin parası alınıyor kim gelirse gelsin alacak o parayı ayak durmak için

 4. EKOL dedi ki:

  mustafa zengin ve yeni kadrosuna başarılar dilerim,yeni yüzlerle daha güzel projelerle tecrübe ve idarecilik deneyimleriyleçok daha başarılı olacağına inanıyoruz.. yolunuz açık olsun inşALLAH.

 5. esnaf dedi ki:

  keşke yeni yönetimi tanıyıp öyle yorum yapsaydınız

Yukarı Çık