DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Okur, Belediye Başkan Aday Adayı

18 Ekim 2013 Ekleme Saati: 21:07
1.143 kez görüntülendi

Okur, Belediye Başkan Aday Adayı

nurdoğan okur basın açıklaması (3) gazeteye 1000Karapınar Belediye Başkan aday adayı Nurdoğan Okur, Bizim Sofra tesislerinde basın toplantısı düzenleyerek Aday Adaylığını resmen açıkladı. MHP İlçe teşkilatına müracaatını yaptığını söyleyen Okur, “İlçemizde Belediyecilik anlayışını değiştirmek ve Belediyeye, kendi kendine gelir getirip, ilçe insanına da iş İstihdamı sağlayacak projelerim var. Karapınar çok daha hızlı büyüyüp gelişebilir” dedi.

Karapınar yerel Basın Mensuplarına da Çatan Okur, “Gazetelerden okuyoruz, her gün Karapınar’ın geliştiğini yazıyorlar. Yok kardeşim havada alıp yerde satmayın, Karapınar’ın geliştiği falan yok, Karapınar sadece değişiyor” dedi.

Karapınar’da mevcut bulunan kaynakların gereği gibi değerlendirilemediğini söyleyen Okur, “İlçemizde, hayvancılık hat safhada, hayvanlarımız, hayvan ürünleri ve gübrelerinin değerlendirileceği tesisler Belediye öncülüğünde kurulabilir. Oturup masa başında idarecilik olmaz. Biz masa başında oturmaya değil, halkın içinde çalışmaya adayız. Gidip gördüğümüz ve şehirlerarası yol üzerinde olan yerleşim merkezlerinde, yoldan kazanç sağlayan halkı gördükçe, ilçemizden geçen çevre yolunun Karapınar için büyük fırsat olduğunu ancak gereği gibi değerlendirilemediğini gördükçe içim sızlıyor. Halk bir şekilde uyarılmalıdır ve ilçe ekonomisine dışardan para girmesi sağlanmalıdır” dedi.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık