DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Yeşilyurt AVM de alış veriş keyfi

13 Ekim 2013 Ekleme Saati: 23:41
3.852 kez görüntülendi

Yeşilyurt AVM de alış veriş keyfi

Karapınar’da büyük bir eksikliği gideren Yeşilyurt AVM, Konya bölgesinde kapalı alanda hizmet veren en büyük alış veriş merkezi özelliğini taşıyor. AVM girişinde çocuklar için ayrılmış olan zıp zıp ve oyun yeri, bekleyen müşteriler için çay salonunun ücrete tabi olmadan hizmet vermesi ise müşteriler tarafından son derece olumlu karşılandı.  Güler yüzlü ve tecrübeli esnaflıkları ile yıllardır Karapınar’a hizmet veren Yeşilyurt Market sahipleri tarafından açılan Yeşilyurt AVM, Karapınar’lılar tarafından bir anda ilgi odağı oldu.

Çocuk Parkı boş durmuyor

yeşilyurt AVM çocuk parkıÖzellikle çocukları Yeşilyurt AVM ye çeken oyun parkı, aile büyüklerini de mutlu ediyor. Çocuklarını oyun parkına bırakan aileler, rahatça alış verişlerini yapıyorlar.

 

 

 

 

 

 

Çay Salonu ferah bir ortam
yeşilyurt AVM  çay salonuAVM girişine yapılan Çay salonu, hem yol manzaralı hem de ferah bir ortama dizayn edilmiş olup, ailesi alış veriş yapan beyler için dinlendirici bir ortam olmuş. Hem çocuklarının oyun oynayışını izlerken hem de çayını kahvesini için beyler, bu ortamın oluşturulmasından son derece memnunlar.

 

 

 

 

 

 

Ödeme noktasının çok oluşu müşteriyi bekletmiyor

yeşilyurt AVM  kasiyerler

Alış veriş yapan müşterilerin hesap ödemek için sıraya geçerek geçirdikleri zamanı da göz önüne alan AVM sahipleri, kasiyer sayısını artırarak, müşterilerin zaman kaybına uğramasını engellemişler. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak son sistem tezgahları ve vasıflı tezgahtarları ile Karapınar’a hizmet veren Yeşily

urt AVM, görülmeye değer hesaplı bir alış veriş merkezi olarak hizmete girdi. Bayram sonu resmi açılışı yapılması beklenen AVM şimdiden Karapınar’ı ve yakın yerleşim merkezlerini kendine çekmeyi başardı.

 

 

 

 

Hem Gezdiler hem alış veriş yaptılar

yeşilyurt AVM  müşteriler

 

 

 

 

 

 

 

 

Çeşit zenginliği Müşteriyi memnun etti

yeşilyurt AVM  şeker çeşitleri

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık