DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Bu Duman Nereden Çıkıyor ?

9 Kasım 2013 Ekleme Saati: 22:02
1.429 kez görüntülendi

Bu Duman Nereden Çıkıyor ?

belediyesporda neler oluyor 1000

Karapınar Belediye spora taraftardan tepki sesleri yükselmeye devam ediyor. Bal grubuna yükselen Karapınar belediyesporun, lig başlayalı galibiyet zevkini yaşayamaması, taraftarı çileden çıkartıyor. Son maçı kendi sahasında Osmaniye ile oynayan Karapınar belediyespor, yine taraftarını boynu bükük bırakırken, taraftarlar yönetime yüklendi.

Yönetimi istifaya davet eden bazı taraftarlar ile yöneticiler arasında arbede yaşandı. Osmaniye takımını destekleyen bir avuç seyirci, yaptıkları tezahürat ile Belediyespor taraftarlarını bastırırken, belediyespor taraftarları protesto amaçlı sessizliğe büründüler. Karapınar belediyespor tribünlerinde çekirdek sesi hakimken, Osmaniye taraftarlarının bulunduğu tribün coşku seline döndü.

Belediyespor yöneticilerinin basına da açıklama yapmamaları ve sır küpü havalarına bürünmeleri ise akıllarda soru işaretlerine neden oluyor. Taraftar, “Karapınar Belediyesporda neler oluyor, neden kimseye hesap vermiyorlar, bunları dokunulmaz kılan nedir?” gibi sorulara seçimden önce  Belediyeden cevap bekliyorlar.

Karapınar Belediyesinin de ismini taşıyan ve ana sponsoru Karapınar Belediyesi olan Belediyespor hakkındaki söylentilere cevap vermeyen Belediyespor yetkililerini istifaya devaet eden vatandaşlara Karapınar Belediyesinin cevap vermesi beklenirken, sessiz kalmanın, söylentileri kabul etmek anlamını taşıdığını söylediler.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. MUSA dedi ki:

    Evet mehmet abi yazdıklarına tamamen katılıyorum.Belediyespor tamamen sahipsiz kalmıştır.Takımının sposoru belediye ya siz harcayın ben öderim,gerisi önemli değil ben seçime gidiyorum ne yapan yapsın hesabında.İş tamamen sporseverlere kalmış durumda.
    istersen bir anket de Belediye spora düzenlesek olacak.
    a-Böyle devam etsin ben karışmam
    b-Hepsi pılını pırtısını toplasın gitsin,

Yukarı Çık