DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

MHP Adayını Açıkladı

20 Aralık 2013 Ekleme Saati: 21:24
1.803 kez görüntülendi

 

 

MHP Belediye Başkan adayı Halil aker 1000

Aylardır halkın merak ettiği Belediye Başkan Adayları açıklanmaya başladı. MHP Karapınar Belediye Başkan adayını, Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Halil Aker olarak açıkladı. MHP Karapınar İlçe Teşkilat binasında düzenlenen programla Belediye Başkan adayını açıklayan MHP Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Erhan Zengin, “Yapılan Müracaatlarda başvuran 4 adaydan, yapılan kamuoyu açıklamaları neticesinde, Halil Aker’i seçtik. İl Teşkilatı ve Genel Merkezinde oluru ile adayımızı açıklıyoruz. Vatana millet ilçemize hayırlı olur inşallah” dedi.

Selamlama ve teşekkür konuşması yapan MHP Karapınar Belediye Başkan Adayı Halil Aker ise, “Halkımızın teveccühleri ile müracaat ettiğimiz Başkan Aday Adayı sürecinde bana destek veren herkese teşekkür ediyorum. Ayrım yapmadan, en Ücra köşeden en uç noktaya kadar herkese eşit mesafede hizmet vermeye çalışacağız. Allah nasip eder de bu görev nasip olursa, bu güne kadar ilçemize hizmet veren başkanlarımıza teşekkür edip, onların tuttuğu sancağı daha yükseklere çıkartarak ilçemize en güzel hizmeti yapmaya adayız. Ekibimizle beraber bu göreve talibiz. Takdir Allah’ın tercih halkındır” dedi.

 

 

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Şendoğan GÜMÜŞER dedi ki:

    Allahım inşallah Hakkımızda geçerli olan iradesine teslimiyeti bize ilham eder, hak yolundan ayrılmamayı ve adaletli olmayı adayımıza nasip eder hayırlara vesile olmasını temenni ederim.Mevlam herkese Üç hilal altında siyaset yapmayı nasip etsin der; Güzel insan Halil hocamada hayırlı ugur olsun derim. Allah yar ve yardımcısı olsun.

  2. ersin dedi ki:

    hayırlı olsun

Yukarı Çık