DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Belediye Başkan adayı açıklandı haberi Asılsız çıktı

4 Ocak 2014 Ekleme Saati: 13:56
1.861 kez görüntülendi

Belediye Başkan adayı açıklandı haberi Asılsız çıktı

ak partiPaylaşım sitelerinden birisinde çıkan haber bir anda Karapınar sokaklarında konuşulur oldu. İnternetten birilerimin çıkardığı söylentiyi haber olarak yapan paylaşım sitesi, AK Parti Karapınar Belediye Başkan adayının Mehmet Yaka olarak kesinleştiğini resmi açıklamanın beklendiğini söylemesi, Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilatına sormadan bu söylentiyi paylaşması, Ak parti Karapınar İlçe teşkilatına karşı saygısızlık olarak algılandı. Sadece dikkat çekmek için haber yaptığı tahmin edilen bu söylentiyi, Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan yalanladı.

Gerçek haber ilkesi ile hareket eden Gazetemiz söylentiler ile haber yapılamayacağını dikkate alarak İlçe teşkilat başkanına sorduk ve aldığımız cevabı siz saygı değer halkımız ile paylaşıyoruz. Haberin asılsız olduğunu söyleyen Tartan, “Adı gecen linkte yayınlanan aday ismi resmi bir açıklama olmayıp, tamamı ile asılsız haberdir” dedi.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. seyit dedi ki:

    yanlış haber yapmışsınız o haberi ben okudum aday açıklandı demiyor site bir iddia da bulunmuş iyi okuyun bence tartanda sizde yanlış analiz etmişsiniz

  2. okuyucu okuyucu dedi ki:

    siz doğru analiz etmiş olun. Tüm karapınar yanıldı siz doğru analiz ettiniz yani. Biz zaten açıkladı demedik ki, sizde bizim haberi iyi analiz edememişsiniz.

Yukarı Çık