DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

CHP Gençlik Konseri

4 Ocak 2014 Ekleme Saati: 21:56
1.135 kez görüntülendi

CHP Gençlik Konseri

CHP Karapınar İlçe Teşkilatı gençlik Kolları başkanlığı tarafından düzenlenen konser, Karapınar Atatürk stadyumu kapalı spor salonunda yapıldı.

CHP Gençlik Şöleni 1000Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programa, CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, CHP Konya İl teşkilatı Yönetim kurulu üyeleri, CHP Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Sezer, CHP Konya İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Yazgan, CHP Karapınar Kadın Kolları Başkanı Leyla Suvatçı, bazı sivil toplum Örgüt Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış konuşmasını CHP Karapınar Gençlik kolları Başkanı İlter Çorakcı yaptı. Gençliğin sesi olmaya çalıştıklarını söyleyen Çorakcı, “Benzer programların sayısını artırarak Karapınar’daki sosyal faaliyet eksikliğinin giderilmesi noktasında üzerimize düşeni yapacağız” dedi.

CHP Karapınar İlçe teşkilat başkanı Mustafa Yazgan ise, “İlçemizde seçim çalışmalarını hızlı ve emin bir şekilde yürütmeye çalışıyoruz. 2014 seçimlerinde Belediye Başkanı CHP Karapınar Belediye Başkan adayı Ahmet sezer olacaktır” dedi.

Mikrofonu alan CHP Karapınar Belediye Başkan adayı Ahmet Sezer ise, “Allah nasip ederde Belediye başkanı olursam, Belediye makamını esnaf dükkânı gibi halka açık bir hale getireceğim. Herkesin fikrine zikrine saygıda kusur etmeyeceğim. Halk sevgi ve saygı ile yaklaşacağım. Yapılan eleştirilere hoşgörü ile yaklaşarak yanlışlarımızı düzeltmeye çalışacağım. Size söz veriyorum, Karapınar’ı aydınlık günlere beraber götüreceğiz” dedi.

Sanatçılara sahneyi bırakmadan önce son konuşmayı ise, CHP Konya Milletvekili Atilla Kart yaptı. Kart Hükümete ve politikasına yüklendi.

Daha sonra beklenen an geldi ve sahneye sanatçılar Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu geldi. Özgün müzikleri ile halka sanatlarını sunan sanatçıların programlarının arkasından katılımcılara plaket takdim edildi.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık