DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Karapınar’lılar Derneği Karapınar’a Çıkartma Yaptı

29 Ocak 2014 Ekleme Saati: 22:59
2.946 kez görüntülendi

Karapınar’lılar Derneği Karapınar’a Çıkartma Yaptı

karapınarlılar derneği (1) 1000Karapınar’lılar Derneği Konya Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Danış ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yunus Nadi Balık, Mustafa Özoğul, Aziz Duman, Murat Eroğlu ve Mustafa Yaylacı Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu ve Sivil Toplum Örgüt Başkanlarını ziyaret ederek projelerinden bahsederek destek talebinde bulundular.

Karapınar Belediye başkanı Mehmet Mugayıtoğlu, ziyaretlerinden son derece memnun olduğunu söylerken, Başkanlık makamının emanet olduğunu ve bu konumda hiçbir şekilde söz ve vaatte bulunulmasının doğru olmayacağını söyleyerek, “yeni arkadaşlarımızın da belediye imkânlarını halk menfaatine çalışan herkese yardımcı olacaklarına kanaatim tamdır. Bu makamlar geçicidir. Biz görev sürecimizde ilçemiz halkı menfaatine çalışan her kurumun yanında yer aldık. Ancak bugün bu koltuk sizlerin de bildiği üzere seçim sonuna kadar emanettir. Alnımızın akı ile görevimizi devrettikten sonra göreve gelen arkadaşlarımız ile bu konularda fikir alış verişi yapmanız daha etik olur” dedi.

Sivil Toplum Örgüt Başkanlarının son derece ılımlı olduklarını ve misafirperver davrandıklarını söyleyen Karapınar’lılar Derneği başkanı Fikret Danış, “Projelerimizi hayata geçirmek için Sivil Toplum Örgütlerinin de desteğine ihtiyacımız var. Bizden önce görev alan arkadaşlarımızın yükselttiği görev çıtasını daha yükseklere taşımaya çalışacağız” dedi.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. SABIR KULUM dedi ki:

    teşekkürler mehmet bey. kar der yönetimine de tebrık eder başarıların devamını dilerim.

Yukarı Çık