DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

MHP 1. İstişare Toplantısını Yaptı

16 Ocak 2014 Ekleme Saati: 19:50
1.806 kez görüntülendi

MHP 1. İstişare Toplantısını Yaptı

MHP Karapınar İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri, partililer, Belediye başkan adayı Halil Aker, MHP Seçim Karargâhında bir araya gelerek 1. İstişare toplantısında, birlik beraberlik mesajı verdiler.

MHP iştişare1 (1) haberGünümüze kadar teşkilata emek vermiş, Muammer Yentürk, Hakkı Aktürk, Abdullah Yarımoğlu, Şendoğan Gümüşer gibi tüm başkanların ve partililerin tek çatı altında toplanması, 2014 seçimlerinde MHP İlçe teşkilatının iddialı olduklarının göstergesi olarak yorumlanıyor.

Seçim Karargâhında yapılan toplantıda açılış konuşmasını yapan MHP İlçe Teşkilat Başkanı Veterine Erhan Zengin, “Bizim davamız Allah rızası için hizmettir. Bizim davamız halka hizmet Hakka hizmettir ilkesidir. Bu güne kadar teşkilatımız, ülkümüz adına hizmet veren tüm dava arkadaşlarımıza, yanımızda oldukları için teşekkür ediyorum. Birlikteliğimiz dosta güven vermektedir. Allah nasip ederde Muaffak olursak, Karapınar için hizmetin nasıl yapılacağını tüm hemşerilerimiz görecektir. Hepimiz kardeşiz ve ayrımcılık kesinlikle yoktur. Bizde partizanlık yoktur. Bizde herkese eşit mesafede hizmet vardır” dedi.

2014 Yerel seçimlerinde MHP Karapınar Belediye Başkan Adayı Halil Aker ise, “Yıllardır hizmet verdiğim eğitim camiasındaki hizmetimi, ilçemizde eksik gördüğüm hizmetleri yapabilmek adına Belediye başkanı olarak devam ettirmeye karar verdim. Kimse ile laf yarışına girmeye, karalama yapmaya mizacımız müsaade etmemektedir. Bu güne kadar ilçemize hizmet veren herkesten Allah razı olsun. Biz daha iyi hizmet etmek için bu yola girdik. Allah nasip ederse ilçemizi en güzel yaşanabilir ve modern bir şehir yapmaya kararlıyız. Hizmetin iktidar gücü ile bir alakası olmadığını nasip olursa sizlere yaşatmaya kararlıyız” dedi.

Partililer program boyunca fikir alış verişinde bulundular ve kucaklaşarak ayrıldılar.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Ülkücü dedi ki:

    Böyle söylemler hakikaten çok güzel. Ancak teşkilatın beyin takımı yok.Öncelikle bu takımı oluşturacak bireylere ihtiyaç var. Her haberde farklı resimlere bakıyorum aynı kişilerden oluşuyor.Farklı fikir üreten vatandaşlara ihtiyacı var bu teşkilatın. Yani bu şekilde devam ederse başkanlık hayalden öteye gitmez. Artık insanlar 20 yıl 10 yıl 5 yıl önceki düşünce yapısına sahip değil. Sürekli değişim ve gelişim başarıyı getirecektir.

  2. Haklısın dedi ki:

    Evet ülkücü kardeşimiz doğru söylüyor. Bahsedilen konu önemli bir sorundur.

Yukarı Çık