DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

MHP İddialı Geliyor

10 Ocak 2014 Ekleme Saati: 22:43
2.673 kez görüntülendi

MHP İddialı Geliyor

MHP Karargah açılışı 1000

MHP Karapınar seçim Karargâhı coşkulu bir şekilde açıldı. MHP Konya İl Başkanı Avukat Tarık Taşcı’nın katılımı ile yapılan karargâh açılışına, MHP Konya İl Başkanı Av. Tarık Taşcı ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Karapınar teşkilat başkanı Erhan Zengin, MHP Karapınar Belediye başkan adayı Halil Aker, Yeşilyurt Belediye başkanı Bekir Yenen, Ziraat Odası Başkanı Hikmet Bozaklı, MHP. Eski Milletvekili adayı Eczacı Faruk Sonkaya ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış konuşmasını yapan MHP Konya il Başkanı Av. Tarık Taşcı, 2014 mart seçimlerinde Allah’ın izni ve vatandaşın tercihi ileKarapınar Belediyesini MHP Karapınar Belediye Başkanı Halil Aker’e teslim edeceğiz. Çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. zihni orhanlı dedi ki:

  YÜRÜ HAİLİL HOCAM ALLAH YARDIMCIN OLSUN

 2. kenan avcı dedi ki:

  vaktidir artık ağlayan karapınarın yüzünü güldür halil hocam

 3. hikmet aktaş dedi ki:

  yürü yürü kaldığın yerden
  bayrağı eline aldığın yerden

 4. Mehmet Yüzbaşıoğlu dedi ki:

  Öncelikle Karapınarımıza hayırlı olmasını dilerim, geldiğimiz noktada değişimin şart olduğu ortadadır, çevremizdeki MHP li belediyelere baktığımızda nasıl başarılı olduklarını görüyoruz, belediyecilik işi anlayış ileri görüşlülük ve cesaret işidir. Allah ın izniyle Halil Hocamda da bunların hepsi var, şimdi değişim gelişim zamanı diyorum ve Halil hocama bu hizmet yolunda başarılar diliyorum.

 5. hasan kalaycı dedi ki:

  halil hocam başarılar

 6. zafer yurttaş dedi ki:

  karapınar aradığını buluyor

Yukarı Çık