DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

MHP İl Başkanı Karapınar’da

2 Ocak 2014 Ekleme Saati: 23:28
1.700 kez görüntülendi

MHP İl Başkanı Karapınar’da

mhp il başkanıMHP Konya İl Başkanı Avukat Tarık Taşcı ve beraberindeki heyet, MHP Karapınar İlçe teşkilatını ve Karapınar’ı ziyaret ettiler. MHP Karapınar İlçe teşkilat başkanı Erhan Zengin ve MHP Karapınar belediye başkan Adayı Halil Aker ile teşkilat yönetim kurulunun karşıladığı heyet, Parti binasından sonra, MHP seçim Karagahını da ziyaret ettiler.

Amaçlarının şeffaf bir yönetim ve huzur olduğunu söyleyen MHP Konya İl Başkanı Tarık Taşcı, “Karapınar bizim için çok önemli bir ilçedir. Bu seçimde Karapınar’dan herkesin sevip saygı duyduğu Halil Aker’i Allah’ın izniyle belediye başkanı olarak göreceğiz. Buna inancımız tamdır. MHP İlçe teşkilat Yönetiminde gözleri heyecan dolu, aşk dolu dava duygusu taşıyan insanları görünce Karapınar’da başarının kaçınılmaz olduğunu gördüm. Şimdiden vatana millete hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

MHP Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Erhan Zengin ise, ziyaretlerinden son derece memnun olduklarını söyledi. Erhan zengin, İl yönetimini ağırlamaktan son derece memnun olduğunu ve sık sık bu ziyaretlerin yapılmasını beklediğini söyleyen Zengin, “Karapınar bu seçimde, halkı seçimden seçime görenlere gereken dersi verecektir. Başarı kaçınılmazdır ve 2014 seçimlerinde Karapınar belediye Başkanı Allah’ın izni, halkın teveccühü ile Halil Aker olacaktır” dedi.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık