DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Ahmet sezer Nabız Ölçtü

7 Şubat 2014 Ekleme Saati: 11:59
1.419 kez görüntülendi

Ahmet sezer Nabız Ölçtü

ahmet sezer gazetemizi ziyaret etti 1000CHP Karapınar Belediye Başkan Adayıı Ahmet Sezer, gazetemizi ziyaret ederek, Karapınar gündemi hakkında fikir alış verişinde bulundu. Karapınar’ın nabzını gazetecilerin tuttuğuna inandığını söyleyen Sezer, “Okuyucunun Sesi Gazetesi olarak, doğru, tarafsız ve cesur yazılarınızı takip ediyorum. Yapmış olduğunuz tarafsız haber ve yorumlarınız sayesinde Karapınar’da her yerde yazılarından bahsedilen bir gazete unvanını kazanmışsınız. Sizi tebrik ediyorum” dedi.

Karapınar’ın sorunları konusunda bilgi alan Sezer, İlçeniz ciddi sorunlarının olduğunu ve çözümü noktasında akıllı projeler hazırladıklarını söylerken, Karapınar’da işsizlik sorununun çözümü noktasında, peyzaj mimarisi, Şehir planlama, Karapınar’ın hammadde kaynaklarının değerlendirilmesi konularında projeler hazırladıklarını söylerken, Hâl Yasasını da incelediğini ve Karapınar halkının daha taze ve hesaplı sebze tüketimine katkı sağlayacağını söyledi.

Karapınar Halkının en güzel hizmeti hak ettiğini söyleyen Sezer, Karapınar halkının içinden birisi olarak sorunları ve çözümleri noktasında en verimli çalışacak bir ekip oluşturmaya çalıştığını söyledi.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık