DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Ahmet sezer’den Asrın Teklifi

27 Şubat 2014 Ekleme Saati: 11:15
2.277 kez görüntülendi

Ahmet sezer’den Asrın Teklifi

CHP Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Sezer’den asrın teklifi

chp ahmet sezer a 1000Seçimler yaklaştıkça insanların seçim araçlarından çıkan gürültü kirliliğinden rahatsız olduğunu söyleyen CHP Karapınar Belediye Başkan Adayı Ahmet Sezer, “İnsanların kafasını ağrıtarak yapılan reklamların, çevreye olumsuz etkilerini hepimiz biliyoruz. Hastası olan var, cenazesi olan var, yaşlısı var, genci var. Bu insanların kafasını ağrıtarak yaptığımız sesli reklamların, diğer parti adayı arkadaşlarında tasdiklemeleri halinde hepimiz seçim araçlarının sesini kısmasını öneriyorum. Kimseyi rahatsız etmeye hakkımızın olmadığını düşünüyorum. Bu konuda diğer partili arkadaşlarımın da Karapınar Halkının huzuru için bu konuya olumlu yaklaşacaklarını tahmin ediyorum. Karapınar’da siyaset yapmak çok güzel. Diğer partili aday arkadaşlarımın da mütevazi tavırları hepimizi memnun ediyor. Seviyeli bir şekilde yaptığımız çalışmaların seçim süreci boyunca devam edeceğinden de hiç şüphem yoktur. İlçemize hayırlısı kim ise görev ona nasip olsun diyor, halkımızı saygı ile selamlıyorum” dedi.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Mehmet Okuyucu dedi ki:

  Eğer bu teklif bütün partilerimiz tarafından kabul görür ise (ki ben buna inanıyorum) değil karapınar/konya tüm Türkiye tarafından ayakda alkışlanır ve ilçemiz adı tarihe geçer.
  Karapınarımızın hepsi birbirinden degerli partilileri ilk adım size düşüyor saaygılarımla.

 2. Sultaniye Beyi dedi ki:

  Haberin içeriğine bakmadan önce başlığını okuduğum da Ahmet Sezer gelin hep birlikte Ak Parti’ye geçelim çağrısı yaptı zannettim. İlk adaylık sürecinde de söylemişti ya. Seçim dönemi bunlar olacak şeyler bunlardan nemalanıpta oy kapmaya çalışılmasın.

 3. gurbetçi dedi ki:

  Bende haber başlığını görünce düşündüm ki karapınar’a çok büyük yatırımlar yapılacak sonrası sok oldum karapınar’in adı gibi bahtıda kara emin olun gelen gideni aratmayacak

 4. mehmet sayar dedi ki:

  asrın teklifi denince bende karapınar’a deniz getirecek zannettim

Yukarı Çık