DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Dr. Çağrı Meriç Ağır ile Gurur Duyduk

17 Şubat 2014 Ekleme Saati: 18:31
2.396 kez görüntülendi

Dr. Çağrı Meriç Ağır ile Gurur Duyduk

ereğli hastaneEreğli ilçesinde karın ağrısı şikayetiyle Ereğli Devlet Hastanesi‘ne giden iki çocuk annesi Ebru Ege (36),Kadın Doğum Uzmanı Dr. Süleyman Yeniocak tarafından muayene edildi. Yapılan tetkikler sonucunda Ebru Ege’nin karnında tümör tespit edildi. Bunun üzerine ameliyata alınan Ege’nin karnındaki iyi huylu olduğu belirlenen 1,5 kilogram ağırlığındaki tümör, iki saat süren operasyonla alındı.

Ameliyatın başarılı geçtiğini ve hastanın sağlık durumunun iyi olduğunu ifade eden Dr. Yeniocak, menopoza yakın kadınlarda bu gibi durumların yaşandığını söyledi.

Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Çağrı Meriç Ağır ise “Ebru Ege’nin karın ağrısı şikayeti nedeniyle geldiği hastanemizde yapılan tetkikler sonrası ameliyatına karar verdik ve Kadın Doğum Uzmanımız Süleyman Yeniocak tarafından ameliyat başarılı birşekilde yapıldı. Bu tür ameliyatlar Konya’da gerçekleştiriliyordu. Artık hastalarımızın Konya’ya gitmelerine gerek kalmadan hastanemiz bünyesinde ameliyatlar yapılmaktadır” dedi.

İHA-ERT= http://www.haber7.com/genel-saglik/haber/1127306-karnindan-15-kilo-tumor-cikti

Not: Uzman Dr. Çağrı Meriç Ağır, Karapınar Devlet Hastanesinde Kadın Doğum Uzmanı olarak görev yapmıştı.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık