DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Hurda bakır fiyatları

6 Şubat 2014 Ekleme Saati: 12:10
2.713 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Güvenilir ve dürüst ticareti önemseyen ve benimseyen firmamız, toplamış olduğu hurdaları ayrıştırarak ve işleyerek topluma geri kazandırmaktadır. Yapılan bu işlemler ve gerekli tüm bilgiler son teknoloji makinalar ile gerçekleştirilmektedir. Döviz ve borsadaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişim göstermekte olan Londra Metal Borsası, hurda kablo fiyatları değişkenlik göstermesinde büyük rol oynamaktadır. Firmamız, müşterile ile yapmış olduğu  ticarette,  borsada ki iniş ve çıkışları metal fiyatlarını yansıtmamakta, müşterilerinin karını yüksek seviyede tutmak için çaba sarf etmektedir. Hurda mallar konusunda tüm mekanik ve teknik uygulamaları gerçekleştiren firmamız, hurdaların toplanması ve ayrıştırılması görevini büyük bir hassasiyetle yerine getirir. Hurda bakır fiyatları Çünkü hurda mallar hem ülke hem de dünya yüzeyinde yaşayan tüm canlılar için çok önemlidir. Hurda ve atık mallar çevre kirliliği, hava kirliliği ve doğaya karıştığında tabi kaynakların kirlenmesine neden olur. Ayrıca zehirlidirler. Toplum sağlığına da zaman içerisinde birçok zararlar verir.

 

Hurda fiyatları ve alüminyum hurdasının bir diğer özelliği ise, ülke ekonomisine katmış olduğu değerdir. Hurdalar kaynağından ayrıştırılıp, yeniden üretime sağlıklı bir şekilde gönderilebilir. Böylece hammadde için sarf edilen enerji ve maliyetler %95 oranlarında azalmış olur. Firmamızın işlediğive tehlikeli atık olarak bilinen ayrıştırdığı hurda mallar, ya yeniden imal edilmesi için üretime gönderilir ya da tehlikeli atık bertaraf tesislerinde tehlikeli atığından arındırılır. Bütün bu işlemler büyük bir emek ve bilgi birikimi ister. Her hurda malın nasıl işleneceği ve sağlıklı olarak dönüşeceği, gerekli eğitimler sonunda öğrenilmiş olunur. Firmamız, bu konudaki tüm detayları uzman personelleriyle beraber yürütmekte ve işbirliği halinde çalışmaktadır. Hurda krom fiyatları değişkenlik göstereceğinden, hurdalarınızı değerlendirmeden önce bizimle de irtibatta olmanızı tavsiye ederiz. Size sunacağımız fiyatlar ve ödeme kolaylıklarının yanında,  demir, çelik, plastik, nikel, bakır, bronz, cam, alüminyum, kâğıt, bakır, kablo ve tüm diğer hurdalarınızı yerinden alarak, müşterilerimizin bizlerden olan beklentilerine doğru cevaplar vermeye çalışırız.

 

Bu hizmetlerimizin yanında, müşterilerimizin elindeki hurdaların sabit olan kısmının kesim ve söküm işlemlerini de sağlayarak, diğer hurda mallarınız ile birlikte depolama ve transfer işlemlerini de gerçekleştiririz. Sahip olduğunuz hurda mallarınızı değerlendirirken, bizlerden de fiyat listesi istemeyi ihmal etmeyiniz. Size özel sunacağımız tekliflerle, hurdalarınız değer kazanacak, hurda fiyatları bazında yüksek kar elde etmiş olacaksınız. Firmamıza ,iletişim panelindeki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık