DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

AK AYIP

7 Mart 2014 Ekleme Saati: 22:06
3.754 kez görüntülendi

AK AYIP

AK AYIPAk Parti Karapınar İlçe teşkilatı eski başkanlarından Mehmet Uğurlu, Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilat eski ve yeni yönetim üyelerine yemek ikramında bulundu. Bizim sofra tesislerinde verilen yemeğe, AK Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Cem Zorlu, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu ve partililer katıldılar.

Konya Teşkilat başkanının yemeğe gelmesinin uzun sürmesi üzerine bazı vatandaşlar yemek saatinden 40 dakika sonra yemeği yemeden salonu terk ettiler. İl yöneticilerinden 3 kişi gelecek diye 180 kişinin yarım saatten fazla beklemesini etik bulmayan gazetemiz sahibi Mehmet Okuyucu’da salonu terk edenlerden oldu.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Mustafa dedi ki:

  Her durumdan kötü bi malzeme çıkarmayı kendinize meslek edinmişiniz
  Sayın okuyucu, yaklaşık 200 kişinin ve üst düzey yöneticilerin katıldığı bu tip organizasyonda ,sizde bilirsinizki bu tip küçük aksaklıkların olması gayet normal.
  Fakat amacınız Üzüm yemek değil Üzümcüyü dövmek olduğu için, hiç yadırgamadık.

 2. esma gülcanoğlu dedi ki:

  sn okuyucu gene taraf olmuşsunuz gene muhalefetin sesine soyunmuşsunuz hangi toplantı şimdiye kadar zamanında yapıldı
  mutlaka aksaklık olmuştur sonunda hepimiz insanız ama daha ciddi haberleri sizden bekliyoruz başarılar

 3. saygı dedi ki:

  gerçekten haber peşinde koşan,işinin erbabı gazeteci olsaydınız çekip gitmek yerine yaklaşık 200 kişinin saygı ile beklediği gibi sizde beklerdiniz.lakin görüyorum ki gerçekte ki amacı haber yapmak olmayan bu zihniyeti fevkalade kınıyorum.

 4. Ahmet dedi ki:

  Sayın Mustafa bey siz o kadar insanı bekletirseniz insanlar kaçar tabi ki madem büyük bir organizasyondu neden düzenli organize olamadı ? Sizin organize anlayışınız bu demek ki 8 senedir Karapınar’ı en güzel şekilde organize etmişsiniz belli !!! ayrıca bu gazetenin okuyucusu olarak gerçekten haberleri tarafsız ve samimi buluyorum. Siz önce kime nasıl konuşmanız gerektiğini öğrenin. Olaya bakış açınızı da hiç etik bulmadım bence bu haber gerçekten yerli yerinde .

 5. İsmail dedi ki:

  Bir gazeteci haber yapacağı yeri neden terk eder ki ?
  Siz oradan ayrıldıktan sonra neler oldu biliyormusunuz?
  Haberiniz yok değil mi ?Yaa

 6. mstf kchn dedi ki:

  Bizde okuyucu yok diye uzulmustuk. Pek lazımdınya. Seni cagirmamislardir belki kendi kendine gelin güve oluyorsun

 7. KemaL dedi ki:

  Tebrik ediyorum sn Okuyucu ; Evlatlarına Helal Lokma Yedirmeyenlerin Yemeğini Terketmekle En Hayırlısını Yapmışsın.
  15 senedir bir tane artı göstersinlerde öyle konuşsunlar.

 8. tarafsiz dedi ki:

  Ya biseyi merak ettim millet saygiyla bekledi demissiniZ millet onlarin usagimi onlar milleti onceden gelsin beklesin nie bunu diyemiyosunuz bi yemek yiyebilmek icin okadar saat bekledilermi yazik be yemek esnasinda komur felanda dagitildimi acaba ? Birde bu yemek faturasi kime kesildi kaynak kimden cikti soylermisiniz?

 9. İsmail dedi ki:

  Siz Oraya yemek yemeye mi gittiniz haber yapmaya mı ?

 10. okuyucu okuyucu dedi ki:

  haberi yaptık işte..

 11. Ahmet ak partili dedi ki:

  Vasat yemekti .Bir ak partili olarak diyorum ki bu adamlar yalakalıktan nezaman vazgeçecek. Cem Zorlu Vekilin kendine hayrı yok Karapınara olsa diğerleri keza öyle .Kendine gel Hemşehrim yalakalıkla sadece verirsin almazsın .elini vurmasını sesi yükseltmesini bil. döğmelerini kapatıp başını kurban koyun gibi bükmeyle olmuyor.

 12. vatandaş dedi ki:

  yalakalıkyapıp yalı yalı beklemmiş en azından oda iyi bişey

 13. tolga rasim çiğercioğlu dedi ki:

  mehmet bey böyle haberde olmaz böyle habercilikte resmen muhalefetin sesi olup acaba iktidar partisinin nasıl açığını bulurum diye uğraşıyorsunuz bu günde chp milletvekili 10 da gelip konuşma yapacak dendi 12 den sonra geldi bunuda haber yapın insanın aklına acaba mehmet beyin akp ile alıp veremediğimi var diye geliyor lütfen taraf olmayın

 14. ysf dedi ki:

  Ya millet o kadar eleştirmiş kendince haklı haksız bir şeyler söylemiş ama Mehmet Bey’in yazdığı tek cümle ‘haberi yaptık işte..!’ Demekki yaptığının ve Haber diye gösterdiğinin savunulacak bir tarafı yok, bu kadar…

 15. okuyucu okuyucu dedi ki:

  bu habere muhalif olanların aslında habere değil şahsıma muhalif oldukları aşikardır. Ak partili oldukları da şüphelidir benim kanaatimce. Çünkü bir yemek haberi ile bir parti karalanmaz yada muhaliflik yapılmaz. muhalif nedir bilmeyen insanlar bu yorumları yazıyorlar. İlçemizi düşündüğü için her bildiğini her yerde konuşmayan bizleri, azıcık menfaatinize dokundu diye karşı cepheye atmanız bence sizin fikir fukaralığınızdan başka bir şey değil. sözüm sadece size değil. hissi davaranarak böle düşünen herkesedir. biz herkese saygı duyup kimseyi rencide etmek istemedikçe meydanı boş bilip ahkam kesmeye gerek yoktur. Allah’tan başka kimseden çekincememiz yoktur. buda böylece biline beyler bayanlar.

 16. m.fes dedi ki:

  ak ayıp hep ayıp zaten ancak göz boyamak

 17. karapınar dedi ki:

  Bazı insanlar, kendini beğenmişlik ya da kibir sözcüğü yerine kulağa daha hoş gelen hırs sözcüğünü kullanarak kendilerini biraz temize çıkarmaya çalışırlar… >>

  Okuyucu kardeşim sen hala ”HIRS” yapmaya devam et ^^

 18. chpli dedi ki:

  ak partinin yapacaqı bu işte onları evinden kaldırıp qetirdior birde partili arkadaşl<arına ayıp ki ne ayıp mehmet uğurlu oraya vereceği paraya xxxx

 19. uğur güvendik dedi ki:

  ne akp ne chp illede MHP bizim halkımız etliekmek kafalı kimin atı önde giderse onu seçerler

Yukarı Çık