DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Ak Kadro Salonu Coşturdu

16 Mart 2014 Ekleme Saati: 23:03
4.052 kez görüntülendi

Ak Kadro Salonu Coşturdu


ak parti kadınlar günü 1000Ak Parti Kadın Kolları Karapınar Başkanlığı tarafından, Dünya Kadınlar günü nedeni ile program düzenlendi. Atatürk stadyumu kapalı spor salonunda yapılan program coşkulu geçti. Programa, Ak parti Konya Millet vekili Ayşe Türkmenoğlu, Ak parti Konya Millet vekili Gülay Samancı, Ak parti Karapınar Belediye başkan adayı Mehmet Yaka, Ak parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan, Ak parti MKYK üyesi Hasibe Özlem Çepni, Ak parti Konya Kadın Kolları Başkanı Özgür Ergun, Ak parti Karapınar Kadın Kolları Başkanı Dudu Sağlamer, Ak parti Yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri ile çok sayıda bayan katıldı.

(Videosu Yükleniyor)

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program da Açılış Konuşmasını Mehmet yaka yaptı. Yaka organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederken “30 Mart’da sizlerin teveccühü Allah’ın izni ile göreve geleceğiz” dedi. Yaka salonda ayakta alkışlanırken programdaki coşku gözlerden kaçmadı. Ak Parti kadın Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin programa profesyonelce imza attıkları ve göz doyurucu bir program olduğu görüldü.

Programa sanatçı olarak Grup Vuslat ve Özenir Asmacık Koyuncu katıldılar.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. AAB dedi ki:

  VİDEO YOK !!!

 2. öğretmenin biri dedi ki:

  Hep destek, tam destek der gibi haber yapmışsın abi. Hani seni bilmesem şaşırmam da… Neyse hayırlısı inşallah. Bir de bu zihniyetin programı böyle olur dedirten bir kare. kadınlar günü kutlamasında erkekler en önde. Komik vallaa

 3. cccccccccc dedi ki:

  karapınarda kadınlar lokali ile birlikte boşanma oranının hızla yükseleceğini düşünüyorum .doğrumu?

 4. vatandaş dedi ki:

  gandınlar diye bişeymi var odun odun sen bişey yapamazsın sahten olanıda bozarsın

Yukarı Çık