DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Yaka’nın Yakasını Yakalarız

7 Mart 2014 Ekleme Saati: 21:25
2.769 kez görüntülendi


Ak Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Cem Zorlu, Ak Parti Karapınar Belediye Başkan adayı Mehmet Yaka, Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan ve AK Parti Karapınar Belediye Meclis Üyeleri, Meram Caddesinde bir kahvehanede vatandaşlara seslendiler.

Ak Parti Konya Milletvekili Prof cem zorlu 1000Açılış Konuşmasını Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan yaptı. Katılımcılara ve misafirlere hoş geldin diyen Tartan, sözü Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Yaka’ya bıraktı. Büyük şehir yasası ile halkı kandırıyorlar diyen muhalefet liderlerine gönderme yapan Yaka, “Siz önce Büyükşehir yasasını okuyun ve içeriğini öğrenin. Bunun kandırmaca neresinde. İlçemiz adına Büyükşehir ile ortaklaşa yapacağımız yatırım projelerimiz, ilçemiz adına mutluluk vericidir ve ferah bir ilçe olma yolunda büyük bir adımdır” dedi.

Başbakan recep tayyip Erdoğan’a karşı yapılan yıpratma çalışmalarına, halkın sağduyulu davranarak en güzel dersi vereceğini söyleyen Ak Parti Konya Millet Vekili Prof. Dr. Cem Zorlu, “Ülkenin başbakanına hırsız diyenler, milletin oyunu çalmak için başlattıkları bu hareketler ile asıl hırsızlığı kendileri yapmaya çalışmaktadırlar.

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. selamin aleykuuum dedi ki:

    haberin içeriğinde başlıkla ilgili bir şey göremedim ben.

  2. ali dedi ki:

    utanmıyosunuzda sölerken lan hersey ortada daha ne olacak hırsızsınız işte ama inşallah miletimiz bi ders verecek

Yukarı Çık