DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

BEDENİNİZ SİZİN EVİNİZ

30 Nisan 2014 Ekleme Saati: 12:14
570 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Güzel görünmek her kadının ve erkeğin hakkıdır. Her gün dergiler de ve televizyonda gördüğünüz çekici kadınlar sizin içinizde hedef ise onların da püf noktalarının olduğunu sizlere fısıldayalım. Göğüs dikleştirme operasyonu ile doğum sonrası oluşan sarkmalar veya sık kilo alıp vermeden oluşan bozulmalar sona erecek. Aynaya bakmaktan çekiniyor ve bedeninizi beğenmiyorsanız kendinize daha fazla bu işkenceyi yapmayın. Uzman cerrahlar ve onların tavsiyeleri sizi eskisinden daha güzel bir görünüme kavuşturacak. Meme dikleştirme işlemi bir buçuk iki saat süren kısa süreli bir operasyondur.

Bedenimizin bizim olduğunu ve ondan dışarı çıkamayacağımızı öncelikle bir kavrayalım. Şimdi de bedenimizle aramızdaki anlaşmazlıkların nedenlerini saptayalım. Erkeklerin irileşmiş olan göğüs sorunlarından başlayalım. Bunun olmasının birçok nedeni vardır. Hormonal sorunlar ergenlik sırasında oluşum gösterirken yetişkin erkeklerde de görülmektedir. Bunu sona erdirmek oldukça kolay. Bu sorunun adı jinekomasti olarak tıpta bilinir. Uzman bir estetik cerrah ise sorunu kökten çözer. Şimdi bir diğer sorun kadınları derinden etkilemektedir.

Vajinal bölge de oluşan sarkmalar veya vajina dudaklarının büyük olması. Bu duruma labioplasti denilmektedir. Bu sorun elbette ki bir estetik cerrah tarafından çözülmelidir. Çünkü aşırı kilo veya normal doğum sonrası oluşan bu durum estetik bir cerrah tarafından tespit edilerek eski haline getirilir. Bedeniniz eskisinden daha güzel olacak.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık