DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Belediyespor Yönetimi Değişti

26 Nisan 2014 Ekleme Saati: 12:02
5.283 kez görüntülendi


belediyespor genel kurul haber siteye paylaşan: ressammehmet
Karapınar Belediyespor genel kurulu, Karapınar Belediyesi Meclis Salonunda yapıldı. 10:00 da başlayan genel Kurul Divanın oluşturulması ve hesap bilançosunun okunması ile devam etti. Genel kurulda yeni yönetim kurulu seçiminin açık-kapalı usül yapılması delegelerin oylarına sunuldu. Açık usül yapılması kabul edilen genel kurulda, tek liste yönetime adaylığını açıkladı. Oy birliği ile kabul edilen liste şöyle.

Karapınar Belediyespor genel kurulu 1000Karapınar Belediyespor Yönetim Kurulu Asil Üyeler

Zekeriya Coşar, Murat Zararsız, Bülent Ümit, İzzettin Mavi, Mehmet Gönüllü, Mustafa Güllü, Murat Sözen, İbrahim Öztürk, Ahmet Akyıldız.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri,

Sami Sağdıç, Mehmet Gökcan, Cüneyt Ersöz, Yaşar Karabacak, Cevdet Acemoğlu

Denetleme Kurulu Asil Üyeler

Mustafa Aşıroğlu, Gürhan Ersoy, Yücel Halıcı

Denetleme Kurulu Yedek Üyeler

Muhammet Şenkul, Mehmet Emekli, Durmuş Üre

A.S.K.F Delegeleri

Mehmet Gökcan, Zekeriya Coşar, Murat Zararsız

Genel kurulun sakin ve sessiz geçmesinin ardından söz alan Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Genel Kurulun ilçemize hayırlı olmasını ve yeni yönetime gelenlere başarılar diledi. Yaka, “İlçemizde sporun daha güzel yerlere gelmesi için biz Belediye olarak destek vermeye devam edeceğiz. Hatta ilçemizde farklı alanlarda spor faaliyetlerinin oluşması için çalışmalar yapacağız. Sizler sporun içinde insanlar olarak fikirleriniz ile biz de belediye olarak imkânlarımız ile ilçemize hizmet edeceğiz. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Karapınar Belediyespor yönetim kurulu adına Zekeriya Coşar, yönetim kurulu olarak Karapınar Belediyesporu en güzel şekilde yönetmeye çalışarak, taraftara zafer coşkusunu yaşatmaya ve Karapınar Belediyesporu daha yükseklere taşımaya çalışacaklarını söyledi. Bu güne kadar emek verip çalışan tüm spor severlere teşekkür eden Coşar, genel kurulun bitmesi ile yeni yönetim kurulu üyeleri ile fikir alış verişinde bulundu.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. cahit aşıroğlu dedi ki:

    yeni seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum

  2. Muammer dedi ki:

    Basarılar

Yukarı Çık