DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Cialis Yan Etkileri

30 Nisan 2014 Ekleme Saati: 17:12
1.360 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Cialis, erkeklerin cinsel sorunları için üretilmiş olan ve cinsel performansı arttırmaya yarayan bir ilaçtır. Cinsel performansı arttırıp, cinsel soğukluğu giderirken içerisinde bulunan kimyasal maddelerden kaynaklı yan etkileri görülebilmektedir.

Bu ilacı kullanmadan önce doktorunuza gidip vücudunuzda ki en küçük rahatsızlığı bile öğrenmeniz sizin lehinize olacaktır. Eğer yan etki olarak vücudunuz da göz ağrısı göz yanması, kaşınması gibi bir durum olursa alerjik reaksiyon gibi belirtiler olursa, bayılma, görmede bulanıklık, halsizlik bitkinlik olursa ilacı kullanmayı bırakınız ve en yakın hastaneye gitmeniz doktora görünmeniz gerekmektedir.

Normalde görülen yan etkilerin hemen hemen tamamı 24 ile 48 saat arasında geçmektedir. Bunlar baş ağrısı, deride kızarıklık gibi hastanelik vakalar olmamaktadır. Etkisi kısa süreli bir etkidir. Ama bazen görülen yan etkiler geçmemekte bunun için doktor kontrolü gerekmektedir.

Cialis, erkeklerde ki iktidarsızlık, cinsel soğukluk ve sertleşme gibi rahatsızlıklarda kullanılmaktadır. İlacın asıl tedavi amacı erkeklerde görülen iktidarsızlık ereksiyon olamama veya zamanından önce olma gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılan bir ilaçtır.

Erkeğin cinsel organında sertleşme olabilmesi için o bölgede ki kaslarının gevşemesi, nitrit oksit adı verilen bir enzim sonucu aktive edilmesini sağlar. Cialis doktor tarafından yazılan reçete ile eczanelerden alınan bir ilaçtır. Doktorun belirlemiş olduğu dozda ve zamanda kullanılması gerekmektedir. Fazla dozda veya miktarda almak vücuda zarar vereceği gibi eksik veya kırarak almak da ilacın etkisini azaltmaktadır. Bundan dolayı önerildiği dozda ve ayarda kullanmak gerekmektedir. İlacın faydasını görebilmek için kullanırken de bol miktarda su tüketmek gerekmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık