DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

EN GÜZEL YURT DIŞI TURLARI ANI TUR’DA

30 Nisan 2014 Ekleme Saati: 11:20
900 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Türkiye’de turizm denilince akla gelen birkaç firmadan biri olan Anı Tur kültür turları ile olduğu kadar dünyanın pek çok farklı noktasına düzenlediği yurt dışı turları ile de dikkat çekiyor. Başka bir kültürü tanımak, bir ülkeyi keşfetmek, yurt dışı tatilinin keyfini çıkarmak için Anı Tur’un yurt dışı turlarından faydalanabilirsiniz.

Anı Tur, hazırladığı yurt dışı tur paketleri ile dünyanın pek çok farlı noktasına hareket ediyor. Dilerseniz Avrupa’da bir ülkeye, dilerseniz Amerika kıtasına ya da Uzak Doğu’ya Anı Tur farkı ile seyahat edebilirsiniz.

 Barcelona Turu Ramazan Bayramı Özel

Ülkemize yakın olması nedeniyle Avrupa ülkeleri yurt dışı seyahatlerinde sıkça tercih edilmekte. Avrupa köklü tarihi, modern sanat eserleri ve eşsiz doğası ile yurt dışı tatilinden bekleneni kesinlikle vermekte. Avrupa’ya yapacağınız seyahatlerde vaktiniz kısıtlıysa Paris turları, Barcelona turları, Roma turları gibi şehir turları ile bir Avrupa şehrinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Eğer bir hafta gibi uzun bir süreniz varsa Avrupa ülkelerinin birbirine olan yakınlığından faydalanarak birkaç ülkeyi bir arada gezebilirsiniz. Bunun için Orta Avrupa turları ya da Balkanlar turları gibi turlar sizin için ideal olacaktır.

 Paris Turu 19 Mayıs Özel Türk Havayolları Ile

Yurt dışı tatilinizi dinlenerek geçirmek istiyorsanız Maldivler turları, Bali turları, Phuket turları gibi turlar sizin için doğru seçim olacak. Hem deniz – güneş ve kum üçlüsünün tadını çıkarabileceğiniz hem de yeni bir kültürü tanıma şansı bulacağınız bu turlar ile oldukça keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık