DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

ESTETİK UYGULAMA

28 Nisan 2014 Ekleme Saati: 14:38
554 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte artan imkânların şüphesiz en vazgeçilmezi artık hem erkek hemde bayanlar için uygulanan estetik operasyonlar. İnsanların hoşlanmadıkları rahatsız oldukları bölgeler kimi zaman ufak dokunuşlar kimi zaman cerrahi operasyonlarla artık çok profesyonel şekilde yapılabiliyor.

Bu operasyonlarda en sık karşılaşılan genç yaşlı birçok insan için şüphesiz Kaş kaldırma işlemleri büyük rağbet görüyor. Kaşlar direk mimikleri bakışları etkilediği için yüzde göze çarpan en önemli noktadır bazen göz kapağının üstünden sarkman gözü kapatma durumuna getiren sarkmalar olabiliyor. Ameliyat yöntemi askı yöntemi ya da botoks yöntemiyle kaşlar kaldırılabiliyor. Bu uygulanacak yöntemler hastanın yaşına esnekliğine uygulanacak bölgenin deformasyonuna göre değişiklik gösterir.

Karın germe ameliyatı genellikle genel anestezi uygulanacak yapılır hasta bir gece hastanede kalır sonrasında bir süre özel körseler kullanması gerekmektedir sarkan karın için uygulanan yöntem günümüzde çok başarılı yapılabilmektedir. Liposuction vücudun herhangi bir noktasındaydım orantısız yağların vakumlu yöntemle çekilerek vücut orantısının ve kunturünün daha iyi olmasını sağlayan ağrısız acısız en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Yağ aldırma yani Liposuction için hastanın vücudu ne kadar verginde o kadar iyi sonuç alınır gerekli muayeneden sonra karar verilir işlem sonrasında hastane bir süre özel korseler giydirilir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık