DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

GEZEGENLER İLE GELECEK YORUMLARI

7 Nisan 2014 Ekleme Saati: 15:44
583 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Yeryüzündeki en eski bilim olan astronomi bir gök bilimidir. Astronomi ile hem gök cisimleri ve gezegenler hakkında bilgi sahibi olunur hem de zodyak ile güneş ve gezegenlerden yola çıkılarak burçlar hakkında bilgi sahibi olunur.

Burç yorumları ile tüm bireyler kendilerini bekleyen olaylar hakkında bilgi sahibi olmaktadırlar. Gerçek hayatla birebir ilişkili olan ve gezegenlerle alakalı olan bu yorumlar gerçeğe en yakın faldır. Burç ile her birey kendi ve diğer insanların kişilikleri hakkında bilgi sahibi olabilmektedirler. Bireyler doğacak olan çocuklarının kişilik özelliklerini dahi doğduğu güne bakarak yıldızlar yardımıyla öğrenebilirler.

Günlük burç yorumları ile de her birey gün içerisinde karşılaşabileceği olayları; o günkü aşk iş ve sağlık durumları hakkında bilgi sahibi olabilmektedirler. Ayrıca bunun yanı sıra aylık ve yıllık da karşılaşabileceği bütün olaylar hakkında bilgi sahibi olabilmektedirler.

Burç uyumu ile de tüm bireyler evleneceği ya da evlenmeyi düşündüğü kişi ile yıldızlarının uyumu hakkında bilgi sahibi olabilir ve nasıl uyumlu bir çift olabilecekleri hakkında yıldızların yardımı ile birçok bilgi elde ederler.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık