DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Güzel görünmenin sırları

30 Nisan 2014 Ekleme Saati: 12:14
505 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Estetik uygulamalardan biride meme büyütme ameliyatlardır. Genetik olarak gelişmemiş veya emzirme dönemi sonrası küçülmüş göğüslerin büyüterek güzel görünüm için estetik ameliyat tercih edilmektedir. Göğüste sarkma varsa toplama dikleştirme yapılmaktadır. Daha çok silikon yardımıyla memeler büyütülmektedir. Estetik cerrahların vücuttan alınan yağlarla memelerin büyümesini sağlamaktadırlar.

Göğüsler cinsellik için oldukça önemli organlardan biridir. Bu yüzden kadının kendini seksi ve hoş hissetmesi önemli ayrıntıdır. Göğüs büyütme ameliyatı meme için önemli bir işlemdir. Dolgun ve hoş görünen kendini çekici hissetmek isteyen kadınların çoğu ameliyat olmaktadır. Sarkmış küçülmüş memelerin dik muhteşem görüntüsüne sizde sahip olabilirsiniz.

Göğüsleri büyük olan kadınların çoğu sırt şikâyetleri ile doktora başvurmaktadır. Göğüslerde olan dolgunluk sırt ve boyun ağrılarına sebep olmakla birlikte meme küçültme yöntemi ile bu durumdan kurtulmak mümkündür. Meme küçültme memede bulunan yağların alınması dikleştirme yöntemi ile işlemi bitirmektedirler. Fazla olan yağ ve dokuları alarak memeyi küçültme işlemi gerçekleşmektedir. Göğüs küçültme ameliyatı oldukça kolay olup ameliyat sonrasında dikkat edilmelidir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık